Intencje mszalne (12-18.02.2018 r.)

Poniedziałek, 12.02.2018 r. - Adoracja Najświętszego Sakramentu
7:00 za ++ rodziców Marię i Piotra Śliwa, Weronikę i Longina Kansy, siostrę Rosemarie, dwóch szwagrów, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe (Adoracja od 7:30 do 18:00)
17:45 Zakończenie Adoracji: Litania do Imienia Jezus, Akt przeproszenia, błogosławieństwo
18:00 za + męża Joachima Matyszok w 4. rocznicę śmierci, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe
 
Wtorek, 13.02.2018 r. - Adoracja Najświętszego Sakramentu
7:00 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla chrześniaków: Anny, Kamila, Urszuli, Pauliny, Iwony, Wiktorii i Łukasza (Adoracja od 7:30 do 18:00)
17:45 Zakończenie Adoracji: Litania do Imienia Jezus, Akt przeproszenia, błogosławieństwo
18:00 za + męża Józefa Bieniek z okazji urodzin, ++ rodziców obu stron, rodzeństwo i dusze czyśćcowe
 
Środa, 14.02.2018 r. - Popielec - post ścisły - kolekta postna
Rozpoczęcie rekolekcji – hymn do Ducha Świętego
8:00 za parafian (z nauką ogólną)
10:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - kl. 4/5/6/7
11:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - Przedszkole; kl. 1/2/3/
16:00 za ++ rodziców Annę i Leonarda Mróz, matkę Marię Kilisz, pokrewieństwo z obu stron i dusze czyśćcowe (z nauką ogólną)
18:00 za + Pelagię Zdzuj, ++ rodziców Feliksa i Różę Zdzuj, Stefana i Apolonię Stotko, brata Joachima, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe (z nauką ogólną)
19:00 Wieczór – Niezwykła Podróż - w Domu Parafialnym
 
Czwartek, 15.02.2018 r. - Rekolekcje
7:30 do godz.8:30 Okazja do spowiedzi św.
8:00 za parafian (z nauką ogólną)
10:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - kl. 4/5/6/7
11:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - Przedszkole; kl. 1/2/3/
17:00 Godzina święta o powołania i za rodziny – okazja do spowiedzi św.
18:00 Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Edyty Meja oraz o pokój na świecie
II. Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Mróz Gertruda oraz o pokój na świecie (z nauką ogólną)
19:00 Nauka stanowa dla rodziców
 
Piątek, 16.02.2018 r. – Rekolekcje
7:30 okazja do spowiedzi świętej
8:00 za parafian
II. w intencji chorych oraz Seniorów (z nauką ogólną)
9:15 Odwiedziny chorych
10:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - kl. 4/5/6/7
11:30 Rekolekcje dzieci szkolnych - Przedszkole; kl. 1/2/3/
17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego – okazja do spowiedzi św.
17:15 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych z wypominkami
18:00 Msza św. za + Jana Lachowicza w 30. dzień po śmierci
II. Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Jolanty z okazji urodzin oraz za całą rodzinę Sinickich o błogosławieństwo (z nauką ogólną)
19:00 Nauka stanowa dla młodzieży
 
Sobota, 17.02.2018 r.
8:00 za + Konstancję Mazur z okazji urodzin, + Stanisława Lalik, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe (z nauką ogólną)
9:30 Dzień Skupienia Muzyków Kościelnych
17:00 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla żony Ewy z okazji urodzin oraz za całą rodzinę
II. za ++ Weronikę, Ignacego, Danutę i Henryka (z nauką ogólną)
19:00 - Wieczór Uwielbienia i wdzięczności Panu Bogu
 
I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018 r. (kolekta rekolekcyjna)
7:00 Msza św. za parafian
9:00 Msza św. za ++ Łucję i Floriana Makiola w 6. i 13. rocznicę śmierci, + wujka Jana i Stefana Kucio, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe
10:30 Msza św. do Bożej Opatrzności, i Anioła Stróża za roczne dziecko Kornelię Kotulla, jej rodziców, chrzestnych oraz rodzinę Kotula – Fich z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego
12:00 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Adeli Kubis oraz + męża Erwina i dusze czyśćcowe
15:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

Intencje mszalne (5-11.02.2018 r.)

Poniedziałek, 5.02.2018 r. – św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7:00   Msza św. za + męża Ewalda Kubicek w 1. rocznicę śmierci

18:00 Msza św. za ++ rodziców Marię i Herberta Puscz, ciocię Apolonię, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

Wtorek, 6.02.2018 r. – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników

7:00   Msza św. za ++ mamę Gertrudę Kurc, dziadków Warzecha – Kurc, Sabinę Kurc, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

18:00 Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Różańcowej Renaty Labisz oraz o pokój na świecie

Środa, 7.02.2018 r.

7:00   Msza św. za + męża Reinholda Kesler, + Andrzeja, ++ rodziców, teściów, bratową, + Alojzego Staisz, ++ Leona i Huberta Kotula oraz dusze czyśćcowe

Czwartek, 8.02.2018 r. 

7:00   Msza św. za ++ Antoniego Kmiecik, teściów, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

18:00 Msza św. szkolna za ++ Apolonię Duda, Józefa i Katarzynę Duda, rodzeństwo i dusze czyśćcowe

Piątek, 9.02.2018 r.

18:00 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Michała Duda z okazji 30. rocznicy urodzin

          Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30

Sobota, 10.02.2018 r. – św. Scholastyki, dziewicy

8:00   Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Różańcowej Gizeli Czernia oraz o pokój na świecie

17:00 Msza św. za ++ Halinę Andrzejewską w 1. rocznicę śmierci, rodziców Józefę i Kazimierza Kasprzyk, brata Eugeniusza Kasprzyk, Tadeusza Kasprzyk i dusze czyśćcowe

VI Niedziela Zwykła, 11.02.2018 r. (kolekta na energię elektryczną)

7:00   Msza św. za ++ rodziców Franciszka i Justynę Wocław, ciotki, kuzynów i dusze czyśćcowe

9:00   Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Kazimiery i Leszka w 65. rocznicę urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

10:30 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla syna Łukasza oraz za całą rodzinę

12:00 Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla rodziny Jastrzębskich oraz o umocnienie w wierze

Chrzest św. – Iga Szołdrowska

Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 18:00

Intencje mszalne (29.01 - 4.02.2018 r.)

Poniedziałek, 29.01.2018 r.

7:00    Msza św. za ++ rodziców Alfonsa i Waleskę Labisz, ++ z rodzin Labisz – Kainka, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

18:00  Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla wnuków: Szymona, Łukasza, Marcina i Moniki oraz za ich rodziców

Wtorek, 30.01.2018 r.

7:00    Msza św. za ++ Janinę i Tadeusza Rozlazły (intencja od wnucząt)

18:00  Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Różańcowej Anny Zyla oraz o pokój na świecie

Środa, 31.01.2018 r. – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera

7:00    (1) Msza św. za + Teresę Stanoszek w 30. dzień po śmierci

(2) Msza św. za żyjących i zmarłych z Róży Różańcowej Jerzego Datko oraz o pokój na świecie

Pierwszy Czwartek Miesiąca, 1.02.2018 r.

7:00    Msza św. za żyjących i zmarłych Parafian oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

8:15    Odwiedziny chorych

17:00  Godzina święta i okazja do spowiedzi św.

18:00  Msza św. szkolna do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Eugenii z okazji urodzin oraz w intencji całej rodziny

Piątek, 2.02.2018 r. – święto Ofiarowania Pańskiego (kolekta na klasztory klauzurowe)

7:00    intencja wolna

9:00    Msza św. w intencji naszych chorych oraz za Krystynę – z prośbą o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski

18:00  Msza św. za ++ matkę Marię Passon w rocznicę śmierci, ojca, męża Henryka, ciotkę Bronisławę, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

            Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30

Pierwsza Sobota Miesiąca, 3.02.2018 r. – św. Błażeja, biskupa i męczennika

7:15    Różaniec św. wynagradzający

8:00    Msza św. do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Marii Wocław z okazji 90. rocznicy urodzin oraz za dzieci z rodzinami

16:00  Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych

17:00  Msza św. za + męża Gerarda Bienek w 1. rocznicę śmierci, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe

V Niedziela Zwykła, 4.02.2018 r. (kolekta na WMSD w Opolu i instytucje diecezjalne)

7:00    Msza św. za ++ męża Pawła Kania z okazji urodzin, matkę Marię w rocznicę śmierci, poległego ojca Jana Tkocz, teściów, braci, bratową, szwagra Karola, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

9:00    Msza św. za ++ rodziców Annę i Jana Gajda, siostrę, szwagra, dwóch braci, dwie bratowe, bratanka oraz męża Tadeusza, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

10:30  Msza św. za ++ żonę Bożenę w rocznicę urodzin, rodziców Ewę i Tadeusza, teściów Zofię i Michała oraz za ++ z rodzin Ganczarek – Guc

12:00  Msza św. za + ciocię Antoninę Gabor w 4. rocznicę śmierci

15:00  Nieszpory niedzielne