Intencje mszalne (9-15.04.2018 r.)

Poniedziałek, 9.04.2018 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7:00    Msza św. – za wstawiennictwem św. Izydora i św. Urbana – o Boże błogosławieństwo dla rolników i działkowiczów w związku z rozpoczęciem prac polowych, o dobre urodzaje oraz o zachowanie od nieszczęść i wypadków

18:00  Msza św. za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, siostry Hildegardę i Anielę, Wiktorię i Wincentego, Jerzego i Marię, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe

Wtorek, 10.04.2018 r.  

7:00    Msza św. za + Alberta Czech (od uczestników pogrzebu)

18:00  Msza św. za + Angelę Krawczyk w rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe

Środa, 11.04.2018 r.

7:00    (1) Msza św. za + Annę Włodyka w 2. rocznicę śmierci i ++ z rodziny (od męża i dzieci)

(2) Msza św. za + Teresę Stanoszek (od uczestników pogrzebu)

Czwartek, 12.04.2018 r.

7:00    intencja wolna

18:00  Msza św. szkolna za ++ Monikę w rocznicę śmierci, męża, rodziców Balcer – Strzalka, rodzeństwo i dusze czyśćcowe

Piątek, 13.04.2018 r.

18:00  (1) Msza św. za ++ Wiktora Nawara w 1. rocznicę śmierci, Teofila i Bronisławę Kajdzik oraz dusze czyśćcowe

(2) Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, dary i moc Ducha Świętego dla Alojzego i Zuzanny Stachery z okazji rocznicy ślubu

Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 19:30

Sobota, 14.04.2018 r.

8:00    Msza św. za + Rozalię Marię Staś (od uczestników pogrzebu)

11:00  Nabożeństwo pokutne i spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

17:00  Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marcina Laksy z okazji 40. rocznicy urodzin, za całą rodzinę i o zdrowie dla Marcina

III Niedziela Wielkanocy, 15.04.2018 r. – kolekta na WMSD i instytucje diec.

7:00    Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za łaski oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pelagii Staisz z okazji urodzin oraz za + męża Alojzego, rodziców z obu stron, rodzeństwo Staisz i dusze czyśćcowe

9:00    Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Janusza Uchorczak z okazji 28. rocznicy ślubu oraz o zdrowie dla Marii Uchorczak z okazji 86. rocznicy urodzin i za + Stanisława Rudek w rocznicę śmierci

10:30  Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mirosławy i Janusza w rocznicę ślubu oraz o zdrowie i łaski dla Agaty i Piotra

12:00  Msza św. do Boskiej Opatrzności, z podziękowaniem za dotychczasowe łaski oraz z prośbą o dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jolanty i Wojciecha Porczyńskich z okazji 50. rocznicy ślubu oraz w intencji najbliższej rodziny

Po Mszy św. chrzest: Alicja Palacz

15:00  Nabożeństwo na rozpoczęcie Tygodnia Biblijnego