Ogłoszenia parafialne - 8.04.2018 r.

(1) Dziękujemy za złożoną dzisiaj kolektę na Caritas naszej diecezji.

(2) Przed ołtarzem można zostawić papierową skarbonkę z jałmużną wielkopostną. Wszystkie zebrane ofiary przeznaczymy na dalsze funkcjonowanie łaźni dla bezdomnych w Opolu.

(3) Jeszcze tylko dzisiaj można się zapisywać na prenumeratę miesięcznika formacyjnego „Różaniec” (kwiecień – grudzień). Cena – 50 zł. Każdego miesiąca czasopismo będzie można odebrać w zakrystii.

(4) Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Na 15:00 zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwo.

(5) W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” (5 zł.): Jezu, ufam Tobie! Te trzy słowa są kluczem do Bożego Miłosierdzia. Co dokładnie znaczą i jak je wprowadzić do naszego życia w czasach, w których tak wiele wokół nas nieufności; jakie konsekwencje dla Kościoła będzie miało wprowadzenie nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych; relacja z planu zdjęciowego jednej z najgłośniejszych polskich produkcji ostatnich lat – „Korony królów”.

(6) We wtorek na 19:00 zapraszamy do Domu Parafialnego mężczyzn chcących należeć do Diecezjalnego Bractwa Świętego Józefa z siedzibą w Jemielnicy. Prosimy przynieść ze sobą czytelnie wypełnioną deklarację (informatory na temat Bractwa oraz deklaracje są wyłożone na stoliku pod chórem).

(7) W czwartek na 17:00 zapraszamy do Domu Parafialnego dzieci przygotowujące się do I Komunii św. O 18:00 celebrowana będzie Msza św. szkolna. Bardzo prosimy wszystkich uczniów o sumienny udział w cotygodniowej Eucharystii.

(8) W czwartek o 19:00 zapraszamy do kościoła rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (kl. VI i VII Szkoły Podstawowej oraz kl. II i III Gimnazjum). Będzie to spotkanie formacyjno-modlitewne. Prosimy zatem o niezawodne przybycie.

(9) W piątek o 19:30 spotkanie Kręgu Biblijnego.

(10) Spotkanie kandydatów i ministrantów w sobotę o 9:00.

(11) W sobotę o 11:00 odbędzie się nabożeństwo pokutne i pierwsza spowiedź święta dzieci komunijnych. 

(12) Za tydzień Niedziela Biblijna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Na Mszach św. głoszone będzie okolicznościowe kazanie, a po każdej Eucharystii będzie można wylosować dla siebie cytat z Pisma Świętego. Z tej okazji zapraszamy również na popołudniowe nabożeństwo biblijne w oparciu o Pierwszy List św. Jana Apostoła.

(13) Zapowiedzi przedślubne: Włochowicz Piotr z Opola oraz Niestrój Angelika z Komprachcic; Stotko Piotr z Opola oraz Honcza Sabina z Kątów Opolskich