Intencje 15.10.2018

Poniedziałek, 15.10.2018 – św. Teresy od Jezusa

7.00     Za † koleżankę Barbarę Lisowiec w 3 rocznicę śmierci.
18.00  Za †† Konstancję Mazur w rocznicę śmierci, Stanisława Lalik, †† z rodziny i dusze czyśćcowe.

Wtorek, 16.10.2018 – św. Jadwigi Śląskiej

7.00     Za †† Aurelię i Stanisława w kolejne rocznice śmierci.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla w intencji Barbary i Marka w 5 rocznicę ślubu.

Środa, 17.10.2018 – św. Ignacego Antiocheńskiego

7.00     Za†† Stefanię, Franciszka i Franciszkę Kainka, rodziców Skóra,, rodzeństwo, dziadków, dusze czyśćcowe.
18.00  Za † siostrzeńca i chrześniaka Andrzeja Włodarskiego(od cioci Krystyny).

Czwartek, 18.10.2018 – św. Łukasza Ewangelisty

7.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla rodziny Hanusik, za dzieci z rodzinami oraz za †† z rodziny.
18.00    Za † męża Alberta oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Marii Czech z okazji 75 rocznicy urodzin i całej rodziny.

Piątek, 19.10.2018

18.00  1.Za †męża i ojca Piotra Włochowicz z okazji rocznicy urodzin, †† z rodziny, dusze czyśćcowe oraz w intencji całej rodziny.
           2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla  Józefa i Krystyny Jonczyk w rocznicę ślubu i o Boże błogosławieństwo  dla Krystyny z okazji rocznicy urodzin.
Po Mszy świętej modlitwa różańcowa i adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 19.30

Sobota, 20.10.2018 – św. Jana Kantego

8.00     Za†† męża Rudolfa w rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Józefa, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
17.00  Za †† rodziców Hildegardę i Jana Przybyła, dziadków Agnieszkę i Pawła Juraszek oraz wujka Gerarda.

Niedziela, XIX zwykła – 21.10.2018
(kolekta na misje)

7.00     Za †† matkę Gertrudę Grund z okazji rocznicy urodzin, dziadków, ciotkę Marię, wujka Tadeusza, kuzyna Ryszarda, jego żonę Ritę, †† z rodziny Grund i Florek.
9.00     Za †† Jana Jakimowicz, †† z rodzin Jakimowicz, Uchorczak, Rudyk, Lesiak, znajomych, dusze czyśćcowe.
10.30   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla Marty Kotula z okazji 85 rocznicy urodzin, oraz za dzieci z rodzinami i za dobrodziejów.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej oraz zdrowie dla  Krystyny Kinert z okazji 80 rocznicy urodzin oraz za † męża Gintra o łaskę nieba.
Po Mszy św. Chrzest św.: Antoni Józef Pulst
15.00   Nabożeństwo różańcowe.