Ogłoszenia 04.11.2018

1. Do soboty 10 listopada trwamy jeszcze w modlitwie różańcowej za naszych bliskich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Różaniec codziennie po Mszy św. wieczornej. Do najbliższego czwartku można jeszcze uzyskać odpust zupełny dla naszych zmarłych. Warunkiem uzyskania jest modlitewne nawiedzenie cmentarza lub kościoła, odmówienie zadanych modlitw (Ojcze nasz, Wierzę, modlitwa w intencjach Ojca Świętego) oraz bycie w stanie łaski uświęcającej i przyjęcie Komunia Świętej.
  2. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie Kręgu Biblijnego.
  3. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy na spotkanie we wtorek po różańcu.
  4. W najbliższy czwartek od godz. 8.30 miesięczne odwiedziny chorych. Ks. Andrzej wyjątkowo odwiedziny rozpocznie od godz. 10.00.
  5. W tym dniu w naszej parafii odbywać się będzie całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Podobnie jak w latach ubiegłych podajemy porządek adoracji wg poszczególnych grup i ulic. Zachęcamy jednak przede wszystkim do tego, by znaleźć czas na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. Porządek Adoracji można znaleźć tutaj. Młodzież i kandydatów do bierzmowania zapraszamy na wspólną modlitwę ze śpiewami z Taize na godz. 16.00.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gim. w czwartek po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18.45)
  7. Spotkanie lektorów w piątek o 19.30.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Kiermasz – 85 rocznicę poświęcenia naszego kościoła. O godzinie 9.00 uroczysta Msza św. w intencji wszystkich parafian, budowniczych i dobrodziejów naszej świątyni.
  9. Z tyłu kościoła na stoliku w skoroszycie czekają już nowe materiały dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  10. Dziękuję za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby instytucji diecezjalnych. W minionym tygodniu na potrzeby parafialne zebraliśmy 3490 PLN, 1 Euro i 1 Funt. Parafialny zespół Caritas dziękuje także za udział w zbiórce do puszek na potrzebujących naszej parafii: zebrano 1254,95 PLN. Dziękuję za wszystkie posługi i prace wykonane w ciągu tygodnia w kościele na plebanii. W przyszłym tygodniu przed kościołem zbiórka na pomoc chrześcijanom prześladowanym.
  11. Jak co tydzień polecamy Waszej modlitwie całą naszą parafię.