Ogłoszenia 07.10.2018

 1. Dziękujemy ks. Piotrowi Lewandowskiemu za dzisiejszą obecność i posługę w naszej parafii. Po Mszy św. – przed kościołem można wspomóc pracę misyjną naszego gościa. O godz. 15.00 zapraszamy na różaniec misyjny, a po nim w domu katechetycznym spotkanie z ks. Piotrem przy kawie i herbacie oraz misyjne opowieści z Boliwii. Na dzisiejsze nabożeństwo szczególnie zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne, które otrzymają swoje różańce.
 2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, codziennie po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18.30). W niedzielę nabożeństwo różańcowe o 15.00.
 3. Na dzisiaj przewidziany jest list Episkopatu Polski w związku z przypadającym na przyszły tydzień Dniem Papieskim, który w tym roku odbywać się będzie pod hasłem: Promieniowanie Ojcostwa. W związku z wizytą naszego gościa, zachęcamy do prywatnej lektury listu na naszej internetowej stronie parafialnej.
 4. Czy biblijna historia Kaina i Abla może nam coś dzisiaj powiedzieć?Odpowiedzi na to pytanie będzie można uzyskać w czasie kolejnego spotkania Kręgu Biblijnego, w poniedziałek o 19.00 (po nabożeństwie różańcowym).
 5. W każdy wtorek nasz parafialny zespół Caritas będzie pełnić dyżur w kancelarii parafialnej w godz. 17.00 – 17.45. Chcemy zaoferować możliwość bezpośredniej pomocy naszym Parafianom w trudnej sytuacji, np. zakup leków, opłata rachunków, zrobienie zakupów itd. Jeśli są takie osoby w naszej wspólnocie, to bardzo zapraszamy w godzinach dyżuru do kontaktu z nami.
 6. Dzieci szkolne zapraszam na Mszę św. szkolną i różaniec w czwartek o godz. 18.00.
 7. Wszystkich lektorów zapraszam na spotkanie w piątek o 19.30. Ministrantów, a także chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.
 8. Dzieci Maryii dziewczynki, które chciałyby być Mariankami zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 9.00
 9. Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w sobotę 13 października. W związku z tym Msza św. w sobotni wieczór wyjątkowo o godz. 18.00, a po niej procesja wokół kościoła i różaniec fatimski. Naszym gościem będzie ks. Waldemar Musioł. 
 10. Zapraszam do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, a także naszej gazetki parafialnej. W zakrystii jest do odebrania październikowy numer miesięcznika Różaniec.
 11. Rodziców, którzy zdecydowali się na przygotowanie swoich dzieci do pierwszej Komunii św. bardzo prosimy o złożenie deklaracji w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. O złożenie podobnej deklaracji prosimy także uczniów klas VI, którzy w tym roku rozpoczynają czas przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 12. Z tyłu kościoła na stoliku w skoroszycie czekają już nowe materiały dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Najmłodsze dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii, gdzie czeka na nie nowa Owieczka.
 13. Z tyłu kościoła wyłożone są kalendarze na rok 2019. Kalendarz diecezjalny i kalendarz misyjny w cenie 5 PLN, Kalendarz Rolników 26 PLN. Należność prosimy wrzucić do koszyczka z gazetkami parafialnymi.
 14. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok.
 15. Dziękuję za złożone dziś ofiary przeznaczone potrzeby naszego seminarium duchownego. W minionym tygodniu na potrzeby parafialne zebrano 3595 PLN i 5 Euro. Kolekta w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na potrzeby parafialne. Przed kościołem – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękuję za wszystkie posługi i prace wykonane w ciągu tygodnia w kościele i parafii.
 16. Waszej modlitwie polecam całą naszą parafię, wszystkie rodziny, dzieci i młodzież, osoby samotne i chore, a także wszystkie sprawy duchowe i materialne. Módlmy się również o świętość dla kapłanów i nawrócenie grzeszników.

Drukuj   E-mail