Ogłoszenia 17.06.2018 r.

 1. Bóg zapłać za kolektę na energię elektryczną.
 2. O 15:00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe.
 3. W Domu Parafialnym Zarząd Cmentarza zbiera bieżące i zaległe ofiary cmentarne.
 4. W sali na parterze Domu Parafialnego wyłożono książki, które można przejrzeć i zabrać ze sobą do domu.
 5. W najnowszym numerze „Gościa Niedzielnego” (5 zł.): o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha. Bazylika NMP na Świętej Górze koło Gostynia to obowiązkowy punkt na wakacyjnej mapie; o kryzysie słowa drukowanego, czyli poważnym spadku wydawanych drukiem czasopism; prezentacja drużyn piłkarskich, z którymi zagra nasza reprezentacja.
 6. W poniedziałek:
 • na 17:15 zapraszamy na różaniec w intencji Ks. Prob. Huberta, ks. Łukasza oraz nowych duszpasterzy, którzy po wakacjach obejmą posługę w parafii.
 • o 19:15 odbędzie się spotkanie z uczniami klasy VI i VII. Prosimy przynieść ze sobą wypełnione dzienniczki oraz opinię katechety.
 1. We wtorek o 19:15 odbędzie się spotkanie z uczniami kl. II Gimnazjum. Przynosimy ze sobą wypełnione dzienniczki oraz opinię katechety.
 2. W środę o 20:00 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Na zebranie zapraszamy również przedstawicieli poszczególnych grup parafialnych.
 3. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży w czwartek od 17:00 i w piątek od 7.15, a także przed każdą Mszą św. poranną i wieczorną. Natomiast uroczysta Eucharystia na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego będzie celebrowana w piątek o 7:45.
 4. W piątek o 19:30 ostatnie przed wakacjami spotkanie Kręgu Biblijnego. Zapraszamy!
 5. W sobotę obchodzimy Dzień Ojca. Wypraszajmy Boże błogosławieństwo dla żyjących ojców, a niebo dla tych, którzy już od nas odeszli.
 6. W przyszłą niedzielę na g. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe, które zostanie odprawione przy figurze Pana Jezusa przy Domu Parafialnym.
 7. Zaproszenia:
 • W środę (20.06) o godz. 16:00 w kościele MB Bolesnej i św. Wojciecha rozpocznie się spotkanie modlitewne w intencji Ojczyzny, które zakończy się marszem pokutnym ulicami Opola o godz. 18:30.
 • W środę (20.06) o godz. 18.00 na placu katedralnym w Opolu odbędzie się koncert, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz renowacji katedry. Wystąpi m.in. Natalia Kukulska. Więcej informacji na plakacie.
 • W piątek (22.06) od g. 12:00 do 15:30 i sobotę (23.06) od g. 15:00 do 19:30 na ulicach centrum Opola odbędzie się inicjatywa ewangelizacyjna „Boży Weekend”. Przygotowano wiele stref wolontariatu, m.in. integracyjną dla dzieci niepełnosprawnych, warsztat plecenia różańców, teatr uliczny oraz modlitwę tańcem. Finałem Bożego Weekendu będzie uwielbienie na Placu Wolności (prowadzone najpierw przez dzieci, a później przez dorosłych) w sobotę od godz. 17:00.
 • W sobotę i niedzielę (23-24.06) na Górze Św. Anny odbędzie się Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców.
 • W sobotę (23.06) na Jasnej Górze odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Mężczyzn „Męskie oblężenie Jasnej Góry”. Więcej informacji na plakacie.
 • Biskup Opolski zaprasza mieszkańców miasta Opola na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny w sobotę 23 czerwca br. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20:00 w kościele św. Wojciecha i MB Bolesnej („Na Górce”), a następnie w krótkiej procesji uczestnicy udadzą się do katedry, gdzie nastąpi ponowienie aktu zawierzenia miasta opiece Matki Bożej.
 1. Zapowiedzi przedślubne:
 • Anna Jonietz (Opole) – Krystian Oślizło (Krapkowice) /zap. III
 • Joanna Kolano (Opole) – Romuald Stuwa (Opole) /zap. III
 • Katarzyna Stępień (Opole) – Damian Bieniek (Popielów) /zap. II

Drukuj   E-mail