Ogłoszenia 21.10.2018

1.       W imieniu kleryków i wychowawców naszego Seminarium Duchownego dziękuję za wszelkie ofiarowane dary i płody rolne. Dziękuję wszystkim, którzy ofiarowali dary, a także panom, którzy je zebrali i zawieźli do seminarium.

2.       Zapraszamy do dalszej wspólnej modlitwy różańcowej. W tygodniu misyjnym, który dziś rozpoczynamy, szczególnie prośmy za wszystkich misjonarzy i misjonarki głoszących Ewangelię w różnych zakątkach świata. Różaniec codziennie po Mszy św. wieczornej (ok. godz. 18.30), w sobotę ok. 17.50, a w niedzielę o 15.00.

3.       W zakrystii lub kancelarii można już składać tegoroczne wypominki. Będziemy wdzięczni za wyraźne pisanie nazwisk naszych bliskich.

4.       Tematem kolejnego spotkania Kręgu Biblijnego będzie Wieża pychy, czyli Babel.
Ks. Andrzej zaprasza w poniedziałek o 19.00 (po nabożeństwie różańcowym).

5.       Nasz parafialny zespół Caritas przygotował stroiki na groby naszych bliskich zmarłych. Można je nabyć przed kościołem. W przyszłą niedzielę odbędzie się kwesta na pomoc dla najuboższych w naszej parafii. Przypominamy także o wtorkowym dyżurze Caritas dla osób potrzebujących pomocy. Dyżur w kancelarii parafialnej w godz. 17.00 – 17.45

6.       Dzieci szkolne zapraszam na Mszę św. szkolną i różaniec w czwartek o godz. 18.00.

7.       Kandydatów do bierzmowaniaz klasy III gim. Zapraszamy na spotkanie  w czwartek po różańcu.

8.       Lektorówzapraszamy na zbiórkę w piątek o 19.30. Ministranci maj swoją zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

9.       Zapraszam do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, a także naszej gazetki parafialnej. W zakrystii jest do odebrania październikowy numer miesięcznika Różaniec.

10.   Z tyłu kościoła na stoliku w skoroszycie czekają już nowe materiały dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Najmłodsze dzieci zapraszamy po Mszy św. do zakrystii, gdzie czeka na nie nowa Owieczka i coś słodkiego. Rozwiązanie zadania z owieczki prosimy przynieść na Mszę szkolną. Spośród poprawnych odpowiedzi będziemy losować nagrody.

11.   Dziękuję za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby misyjne. W minionym tygodniu zebraliśmy 3639 PLN i 7 Euro na potrzeby naszej parafii. Na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 1691 PLN. Kolekta w przyszłym tygodniu przeznaczona będzie na potrzeby parafialne, a przed kościołem odbędzie się kwesta na rzecz naszego parafialnego Caritas. Dziękuję za wszystkie posługi i prace wykonane w ciągu tygodnia w kościele na plebanii.

12. Jak co tydzień polecamy Waszej modlitwę całą naszą parafię