Ogłoszenia 22.07.2018 r.

 1. 1. Dzisiejszą kolektę przeznaczamy na opłaty związane z energią elektryczną. Po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa pojazdów. Ofiary zebrane przed kościołem zasilą fundusz wspierający misjonarzy diecezji opolskiej. 
 2. 2. Przypominamy, że dzisiaj nie ma popołudniowego nabożeństwa.
 3. 3. Zachęcamy do nabycia i lektury „Gościa Niedzielnego” (5 zł.). Do tego numeru został dołączony obrazek z modlitwą kierowcy do św. Krzysztofa.
 4. 4. W czwartek obchodzimy uroczystość św. Anny, matki Najświętszej Maryi Panny i głównej patronki diecezji opolskiej. Ojcowie Franciszkanie zapraszają od środy do niedzieli (25-29.07) na Górę Św. Anny na uroczystości odpustowe. Więcej informacji na plakacie. Natomiast duszpasterze parafii pw. Bożego Ciała w Oleśnie serdecznie zapraszają na jubileuszowy odpust ku czci św. Anny, który obchodzony będzie w dniach 28-30 lipca br. w jubileuszowym kościele św. Anny w Oleśnie. Szczegółowy program na plakacie.
 5. 5. W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.
 6. 6. W sobotę na g. 8:30 zapraszamy na Mszę św. w intencji wdów i ich zmarłych mężów oraz wszystkich seniorów i chorych naszej parafii. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w Domu Parafialnym.
 7. 7. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
 8. 8. Wolne intencje mszalne: 26.07 o 7:00 (uroczystość św. Anny) oraz 29.07 o 7:00 i 9:00 (niedziela).
 9. 9. Zapraszamy do wzięcia udziału w 42. Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w tym roku pod hasłem: «Idziemy do Matki w świetle i mocy Ducha Świętego». Z Nysy pielgrzymka wyruszy w niedzielę 12 sierpnia, z Głubczyc, Raciborza i Opola w poniedziałek 13 sierpnia, zaś z Kluczborka i Krapkowic – we wtorek 14 sierpnia. Pielgrzymkę zakończy Msza św. na Jasnej Górze w sobotę 18 sierpnia o godz. 11.00.
 10. 10. Zapowiedzi przedślubne:
 • Karolina Strzelczyk (Opole) – Łukasz Kaniuczak (Opole) /zap. I

Drukuj   E-mail