Ogłoszenia 23.09.2018

 1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w sobotniej, wieczornej Mszy św. w czasie której miało miejsce liturgiczne wprowadzenie na urząd proboszcza. Dziękuję za wszelkie wyrazy życzliwości i różnoraką pomoc w organizacji tego spotkania (tak w kościele, jaki i potem w domu parafialnym). Szczególne podziękowania dla członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Dobrodziejów i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób się zaangażowali. Bez Waszej pomocy nie byłoby tego pięknego spotkania.
 2. Na godzinę 15.00 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
 3. Małżonków pragnących pogłębić swoją więź małżeńską, zapraszamy dziś na 16.00 na pierwsze spotkanie cyklu formacyjnego Kana Welcome. W czasie spotkania będziemy szukać odpowiedzi na pytanie Dlaczego warto poświęcić czas swojemu małżeństwu? Więcej informacji o Kanie można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.
 4. Członków parafialnego zespołu Caritas i osoby chcące dołączyć do tej grupy ks. Andrzej zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godz. 18.30
 5. Dzieci szkolne zapraszam na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie dla kandydatów do bierzmowania (wszystkie trzy roczniki).
 6. Wszystkich zainteresowanych lepszym zrozumieniem słów Pisma Świętego, a także nauczania Kościoła, ks. Andrzej zaprasza spotkanie Kręgu Biblijnego/Katechezę dla dorosłych w piątek o 19.30.
 7. Ministrantów i lektorów, a także chłopców, którzy chcieliby dołączyć do grona ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.
 8. Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 na nieszpory, a po nieszporach na spotkanie organizacyjne.
 9. W najbliższy wtorek – 25 września od godz. 10.00 w domu parafialnym będzie okazja do bezpłatnych badań w związku z osteoporozą.
 10. Zapraszam do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego a także naszej gazetki parafialnej. W Gościu Niedzielnym między innymi o kapłaństwie z innej strony i potrzebie modlitwy za kapłanów, a także bardzo ważny – szczególnie dla rodziców artykuł o naszych dzieciach, które cierpią na deficyt snu i o tym, jakie to pociąga za sobą długofalowe konsekwencje.
 11. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok.
 12. Dziękuję za złożone dziś ofiary przeznaczone na remonty zabytków i obiektów diecezjalnych. W minionym tygodniu zebrano 3347,50 PLN. W przyszłym tygodniu kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 13. Waszej modlitwie polecam całą naszą parafię, wszystkie rodziny, dzieci i młodzież, osoby samotne i chore, a także wszystkie sprawy duchowe i materialne. Módlmy się również o świętość dla kapłanów i nawrócenie grzeszników.

Drukuj   E-mail