Małżeństwo - dar i obietnica? (spotkanie dla małżeństw)

Trudne, wymagające, nieprzewidywalne, ryzykowne, nieopłacalne... jeszcze wiele innych określeń małżeństwa można znaleźć w naszych sercach. Ale w całym zabieganiu może nam umknęło, że Małżeństwo to ogromny dar i obietnica, która otwiera przed dwojgiem kochających się ludzi niesamowite przestrzenie piękna i dobra.
O tym jak na nowo odkryć w swoim małżeństwie dar i obietnicę będą nam opowiadać Monika i Marcin Gomółkowie.

Wielu znani przede wszystkim z internetowego projektu Początek Wieczności, promującego małżeństwo sakramentalne.
Monika - z zawodu jest prawnikiem, Marcin - politologiem, oboje są mediatorami. Ewangelizatorzy, liderzy Katolickiej Wspólnoty Małżeństw „Dom Na Skale”, członkowie Rady Duszpasterskiej Diecezji Toruńskiej. Współprowadzący kursy przedmałżeńskie oraz rekolekcje nie tylko dla par. Twórcy internetowi, ambasadorzy kampanii „Nierozerwalni”. Jeżdżąc po całej Polsce, głoszą jak wielkie rzeczy czyni w ich życiu Jezus.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 listopada o godz. 18.00 w naszym kościele parafialnym

Wychowanie dzieci dla nieba - spotkanie dla mężczyzn

Rodzice mają przeróżne marzenia odnośnie swoich dzieci. Planują ich przyszłość, wybierają szkołę, podpowiadają zawód... a czy mamy w sobie świadomość tego, że celem życia rodzica jest przygotować swoje dziecko na życie w niebie! Chyba niezbyt często tak myślimy o celu bycia rodzicem...

Mężczyzn zapraszamy na spotkanie z Donaldem Turbittem, pochodzącym z USA mężem, ojcem i dziadkiem, emerytowanym strażakiem i biznesmenem, światowym liderem Mężczyzn Św. Józefa. Spotkanie odbędzie się 19 listopada o godz. 18.30 (Po Mszy św. wieczornej) w naszym kościele parafialnym.

Parafialny, rodzinny wyjazd na narty - Alpy 2020

Miłośników sportów zimowych zapraszamy na wspólny zimowy wyjazd narciarski do Austrii w dniach 11.02 - 18.02.2020.
Noclegi mamy zamówione na starej plebanii w miejscowości Niederthai w okolicach Innsbrucka, którą kilka lat temu przebudowano na gościniec. Do naszej dyspozycji jest w sumie 18 miejsc noclegowych w czterech pokojach z łóżkami piętrowymi (1 pokój 7 osobowy; 2 pokoje po 4 os. + 1 pokój 3 osobowy).
W pobliżu mamy trzy ośrodki narciarskie: HochOetz (ok. 16 km), Kuhtai (30 km) i Sölden (30 km), a w samym Niederthai piękne trasy spacerowe i dla narciarzy biegowych. W okolicy także duży kompleks term (Aquadome w Langenfeld)

Koszt wyjazdu (od osoby): 110 Euro + 400 PLN (transport busem, noclegi, ubezpieczenie, wyżywienie) + koszty karnetów. (zwykle było tak, że po wyjeździe zwracaliśmy ok 10/20 Euro i 50 PLN)
W zależności od wieku, ilości wykupionych dni - ceny karnetów mogą się różnić. Ulotki z cenami karnetów i opisem ośrodków można pobrać tutaj: Solden, Hochoetz, Kuhtai.

Zapisy wyłącznie poprzez poniższy formularz

Parafialna pielgrzymka na Górę Św. Anny (31.08.2019)

Ostatni weekend wakacji na Górze ufnej modlitwy (św. Anny), to odpust ku czci Aniołów Stróżów z obchodami kalwaryjskimi. Nasza parafia od wielu lat pielgrzymuje właśnie w tym dniu do św. Anny. Zapraszamy i w tym roku do wspólnego przeżycia tego czasu u stóp Babci Pana Jezusa. Wielu z nas pielgryzmuje indywidualnie czy rodzinnie, ale jak zwykle proponujemy także wspólny przejazd autobusem (koszt 30 PLN/os.). Wyjazd z parkingu przed kościołem o godz. 8.45.
Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy do 24 sierpnia.

Parafialna pielgrzymka na Górę Św. Anny (31.08.2019)

Nieprawidłowe dane

Spowiedź przedświąteczna - Wielkanoc 2019

Plan dyżurów w konfesjonale przed świętami Wielkanocnymi 2019