1, 2, 3... Kana - Sesja dla małżeństw

1,2,3 Kana to 3 weekendy dane Waszemu małżeństwu, aby się odnaleźć razem na nowo, wzmocnić i pogłębić życie duchowe. To okazja, by się zatrzymać w biegu życia i przyjrzeć się Waszej relacji. Czas w małżeństwie na rozmowy, modlitwę, odpoczynek i świętowanie. Udane życie małżeńskie jest tak cenne, że warto się nad nim zatrzymać.

Na 1,2,3 Kanę zapraszamy małżeństwa - zarówno te, które chcą pogłębić wzajemną miłość, komunikację i zrozumienie jak i te, które w budowaniu relacji w małżeństwie aktualnie napotykają trudności. Celem trzyweekendowej sesji jest stworzenie, odbudowa, pogłębienie integracji w małżeństwie i rodzinie, a dzięki temu wzmocnienie wartości rodzinnych i ukształtowanie prawidłowego wzoru życia rodzinnego.

Zajęcia w czasie sesji obejmują: konferencje, warsztaty grupowe, ćwiczenia w komunikacji małżeńskiej, aktywny wypoczynek.

Terminy spotkań w Opolu

  • 29.08.2020 (sobota);
  • 04.09 – 06.09.2020 (piątek po południu – niedziela);
  • 03.10 – 04.10.2020 (sobota – niedziela)

Miejsce spotkań

Dom katechetyczny przy parafii Wniebowzięcia NMP w Opolu Gosławicach, ul. Wiejska 101

Na sesję zapraszamy Was bez dzieci - niestety w tym roku z powodu pandemii nie ma innej możliwości.

Po 1,2,3 Kana, małżeństwa, które tego chcą, mogą uczestniczyć w całorocznej formacji (Fraternia Kana) pogłębiajacej doświadczenia sesji.

Zapisy

Kliknij aby się zapisać => Formularz zapisów na 1, 2, 3 Kana

 


Drukuj   E-mail