Intencje 1.03.2021

PONIEDZIAŁEK 01.03.2021

7.00     Przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za o trzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Elżbiety w dniu urodzin oraz dla dzieci z rodzinami
18.00   Za + mamę Annę (gregoriańska)

WTOREK 02.03.2021

7.00     Za + mamę Annę (gregoriańska)
18.00   Za + Marię Sorowka (od rodziny Staś i Styrnol)

ŚRODA 03.03.2021

7.00     Za + wuja Jana w 8 rocznicę śmierci, + ciocię Emilię, + brata Kazimierza z okazji imienin.
18.00   Za + mamę Annę (gregoriańska)

CZWARTEK 04.03.2021 – I CZWARTEK MIESIĄCA

7.00     O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji liturgicznej służby ołtarza i ich rodzin.
   Za + mamę Annę (gregoriańska)

PIĄTEK 05.03.2021 – I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00     W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
17.15   Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych
   Za + mamę Annę (gregoriańska)

SOBOTA 06.03.2021 – I SOBOTA MIESIĄCA

7.15     Różaniec wynagradzający
8.00     1. W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za bluźnierstwa tych, którzy urągają Jej bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.
            2. Za + mamę Annę (gregoriańska)
            Po Mszy św. medytacja I sobotnia
16.00   Nauka przedchrzcielna (w kościele)
17.00   Za + męża i ojca Alojzego Waldera, + ojca Gerarda, + siostrę Marię i ++ z pokrewieństwa i za dusze w czyśćcu cierpiące.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 7.03.2021

KOLEKTA PARAFIALNA (NA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA I ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ)

7.00     Za ++ ojców Alojzego, Karola, Reinholda, Bruno
9.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Andrzeja Kmiecika z okazji 50 rocznicy urodzin
            2. Za + mamę Annę (gregoriańska)
10.30   Za + męża i ojca Ewina Kubis oraz + Joannę Drzymała, ++ z obu stron i dusze czyśćcowe.
12.00   Za + Anielę Nowak w kolejną rocznicę śmierci oraz za ++ rodziców i teściów.
16.00   Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
17.00   Za + Jerzego Niebiesny

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.