Intencje 01.11.2021

Poniedziałek 1.11.2021 Uroczystość Wszystkich Świętych

7.00     Za + żonę Rozwitę Rałowiec, + ojca Jana, ++ teściów Gertrudę i Brunona Kornek oraz ++ dziadków.
9.00     1. Za + Marię i Alojzego Warzecha w 30. dzień po śmierci.
            2. Do Bożego Miłosierdzia za ++ Antoniego Daciuk i ++ z pokrewieństwa.
10.30   Za + Karolinę Styś w 6. rocznicę śmierci, brata Zygmunta, teściów Malwinę i Cezarego.
12.00   Za + mamę Marię, siostrę Bronisławę, brata Antoniego, żonę Marię, syna Kazimierza, rodziców Jadwigę i Kazimierza Jakuszewskich, ojca Rafała i rodziców Bazylego i Annę Dąbrownych, ++ z rodzin Głębockich, Paradowskich, Jakuszewskich i dusze w czyśćcu cierpiące z rodzin.
14.30   Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu przy ul. Wygonowej/Witosa i na Grobli.
UWAGA! NIE MA DZISIAJ MSZY ŚW. WIECZORNEJ.
19.30   Nabożeństwo wieczorne na cmentarzu przy ul. Wygonowej (medytacja słowno-muzyczna).

Wtorek 2.11.2021 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

7.00     Za + Marię Szymkowiak, ++ rodziców Jana i Karolinę Kaśków, ++ z rodziny.
18.00   1. Za ++ parafian i dobrodziejów, którzy odeszli do Pana w minionym roku: Romana Musińskiego, Beatę Mędrzecką, Grzegorza Maciałek, Marię Sorowka, Tadeusza Żeńskiego, Magdalenę Fikus, Radosława Pacholaka, Ryszarda Kansy, Leszka Czech, Tadeusza Balickiego, Jerzego Puziewicza, Mariana Szubę Jadwigę Kania, Leonard Karwackiego, Zenona Trzaskę, Gerharda Brzesina, Helenę Wocław, Gerarda Wocław, Wandę Żeńską, Małgorzatę Bieniek, Hildegardę Langosz, Feliksa Stotko, Wiktora Halupczok, Marię i Alojzego Warzecha
            2. Za ++ rodziców Annę i Leonarda Mróz oraz Marię i Gerarda Kilisz, oraz za ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
Po Mszy św. procesja i nabożeństwo na cmentarzu przy ulicy Brzozowej.

Środa 3.11.2021

Wotywna o św. Józefie
7.00     Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszej parafii.
18.00   Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.

Czwartek 4.11.2021 św. Karola Boromeusza, biskupa, I Czwartek miesiąca

7.00     Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach, za ++ kapłanów i siostry zakonne posługujące i pochodzące z naszej parafii.
18.00   Za ++ dziadków Eudokię i Andrzeja Walczyszyn, + stryja Stanisława i dusze czyśćcowe.

Piątek 5.11.2021, I Piątek miesiąca

7.00     W intencji czcicieli NSPJ, róż różańcowych i ich rodzin.
Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
17.00   Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży, od 17.30 dla dorosłych.
18.00   1. Za ++ Gertrud i Piotra Kansy.
            2. Za + Stanisława Mikulec w 30. dzień po śmierci.
Po Mszy św. Litania do NSPJ, różaniec za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach i adoracja do 19.30.

Sobota 6.11.2021 | I sobota Miesiąca

7.15     Różaniec wynagradzający.
8.00     W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu.
Po Mszy św. medytacja I-sobotnia.
10.00   Msza św. w intencji rolników i absolwentów Uniwersytetu Ludności Wiejskiej.
16.00   Nauka przedchrzcielna.
17.00   1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Róży i Gerarda Nowak z okazji 55. rocznicy ślubu.
             2. Za ++ rodziców Martę i Józefa Gabrielczyk, + ojca Józefa Staś, ++ z rodziny i dusze czyścowe.
Po Mszy św. różaniec za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.
18.30   Wieczór dla małżeństw (w domu katechetycznym).

XXXII Niedziela Zwykła 7.11.2021 - 88. Rocznica Poświęcenia Naszego Kościoła

7.00     Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.
9.00     Kiermasz parafialny.
            1. W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii, za ++ budowniczych kościoła, księży i siostry zakonne pracujące w naszej wspólnocie.
            2. Za ++ rodziców Marię i Herberta Puscz + Gertrudę, ++ z pokrewieństwa.
10.30   W intencji mamy, babci i prababci Elżbiety Bienek z okazji 80. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz dalszą opiekę Matki Bożej.
12.00   Za całą rodzinę Miezal, prosząc o zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski.
16.15   Różaniec za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach.
17.00   Za + Feliksa Stotko (od uczestników pogrzebu).
18.30   Zaduszki poetycko-muzyczne.