Intencje 15.02.2021

Poniedziałek 15.02.2021

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii
17.15  Różaniec wspólnoty Ducha Świętego Ogniska Pokutne: Modlimy się za biskupów i kapłanów, aby byli wierni Chrystusowi Panu.
18.00  Za + Marię Sorowka (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 16.02.2021

7.00    Za ++ rodziców Piotra i Annę, Klarę i Teodora, czterech braci, dwie bratowe, matkę chrzestną, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
18.00  Za żyjących i ++ członków Róży Różańcowej p. Edyty Meja i o pokój na świecie.

Środa Popielcowa 17.02.2021

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii
  Za + Tadeusza Balickiego w 30 dzień po śmierci.
18.00  Za żyjących i zmarłych członków z róży Józefa Zdzuj oraz o pokój na świecie

Czwartek 18.02.2021

7.00    O łaskę nieba dla + Konstancji Mazur z okazji urodzin, zmarłych. Wiktora Mazur, Stanisława Lalika oraz wszystkich ++ z rodziny i dusze czyśćcowe.
18.00  W intencji żyjących i zmarłych członków róży różańcowej p. Anny Zyla oraz o pokój na świecie.

Piątek 19.02.2021

7.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze w intencjach rodzin Jokiel i Jończyk, a szczególnie o łaskę dla żony Agaty o pozytywny wynik z egzaminu adwokackiego oraz za zmarłych z tych rodzin.
17.15 - Nabożeństwo Drogi Krzyżowej
  W pewnej intencji

Sobota 20.02.2021

8.00    Za + Marię Sorowka (od uczestników pogrzebu)
17.00  Za zmarłą matkę Krystynę Orel i kuzyna Jana Tyburskiego i za dusze czyśćcowe

Wielkopostne Rekolekcje parafialne

głosi o. Tomasz Zamorski OP

I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021

KOLEKTA PARAFIALNA
7.00    Za ++ Gertrudę i Piotra Kansy ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe
9.00    Za + ojca Stanisława Zięcinę w 1 rocznicę śmierci.
10.30  Z okazji kolejnych urodzin Rozalii i Heleny Olszewskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krystyny Rosinskiej z okazji 38 rocznicy urodzin.
           2. Za + Alfonsa Kansy w kolejną rocznicę śmierci (od córek z rodzinami)
16.00  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
  O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Moniki z okazji 40 rocznicy urodzin

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.