Intencje 15.11.2021

Poniedziałek 15.11.2021 św. Alberta Wielkiego, bpa i doktora Kościoła

7.00    Za + ojca Gerharda, + Kazimierza, ++ Zygmunta i Małgorzatę, dziadków Winkler i Brzesina, ++ z pokrewieństwa
17.15  Różaniec wspólnoty Ducha Świętego Ogniska Pokutne: Za biskupów i kapłanów o potrzebne łaski by stawali się na wzór Serca Jezusowego.
18.00  Za++ rodziców Annę i Alfreda Galgon, ++ Sabinę i Wernera Kurc, oraz ++ z pokrewieństwa

Wtorek 16.11.2021

7.00    Za ++ Gerarda i Helenę Wocław (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za + tatę Kazimierza w 1 rocznicę śmierci i za + mamę Annę prosząc o łaskę nieba.

Środa 17.11.2021 św. Elżbiety Węgierskiej

Wotywna o św. Józefie
7.00    O łaskę nieba dla ++ rodziców Agnieszki i Alfonsa Jobczyk, męża Gintra Kinert, ++ teściów Joannę i Jana, ++ z pokrewieństwa i dusz czyśćcowych.
18.00  Za ++ Wojciecha, Wiktorię, Grażynę i Bożenę Witeska, ++ z rodziny

Czwartek 18.11.2021 bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

7.00    Za + syna Krzysztofa, ++ rodziców Bul i Nowak, ++ rodzeństwo, ++ Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
18.00  Za ++ rodziców Apolonię i Stefana Stotko, ++ Jerzego i Marię Reinert, ciotkę Marię, wujka Grzegorza, ++ dziadków z obu stron, + chrzestnego Ambrożego o łaskę nieba, za dusze czyśćcowe.

Piątek 19.11.2021

7.00    Za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Lekner, Marię i Floriana Kessler, ++ braci, bratową, + Alojzego Staisz, ++ z rodziny Kotula, za dusze czyśćcowe.
18.00  Za + męża Arnolda Staś, ++ rodziców Staś, Wilke, dusze czyśćcowe.
Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 20.11.2021 św. Rafała Kalinowskiego, kapłana

8.00    Za + Feliksa Stotko (od uczestników pogrzebu)
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodziny Piaseckich.

XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 21.11.2021

KOLEKTA GOSPODARCZA NA INWESTYCJE PARTAFIALNE | ZBIÓRKA DO SKARBONKI NA REMONT KATEDRY OPOLSKIEJ

7.00    Za + Wiktora Halupczok (od uczestników pogrzebu)
9.00    1. Za + Brygidę Mnich – Peroń w 10 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Mnich i Peroń, dusze czyścowe.
            2. Za + Krzysztofa Blaik o radość życia wiecznego.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny i Ernesta Kocot z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci i wnuków.
12.00  Za ++ rodziców i dziadków Marię i Hilarego Wardęga w 3 rocznicę śmierci oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Lawson, zdrowie dla męża, córek i wnuczki
16.15  Nieszpory niedzielne (z udziałem rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.)
17.00  Za + Teresę Hochół, Ludwika Jakubiaka i Tadeusza Lewczaka
18.00 Spotkanie dla mężczyzn nt. Rycerzy Kolumba (dom katechetyczny)
19.00 Spotkanie dla małżeństw – Kana Welcome (plebania)

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.