Intencje 18.10.2021

RosaryPoniedziałek 18.10.2021 święto św. Łukasza Ewangelisty

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Za + ojca Marka w rocznicę śmierci oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Kostrzewski i Koszyk.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe W intencji przebłagalnej do Trójcy Przenajświętszej przez wstawiennictwo Matki Bożej o przebaczenie za grzechy narodu polskiego (od Wspólnoty Ducha Świętego Ogniska Pokutne).

Wtorek 19.10.2021

7.00    Za ++ Gerarda i Helenę Wocław (od uczestników pogrzebu).
18.00  Za + Piotra Włochowicz i za wszystkich ++ z rodziny, prosząc o łaskę nieba.

Środa 20.10.2021 św. Jana Kantego, kapłana

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji wszystkich parafian i dobrodziejów naszej parafii.
18.00  Za + ojca Jerzego w 1. rocznicę śmierci, + mamę Marię Reinert, ++ rodziców Apolonię i Stefana Stotko, ciotkę Marię, wujka Grzegorza, ++ dziadków z obu stron, + chrzestnego Ambrożego o łaskę nieba, za dusze czyśćcowe.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

Czwartek 21.10.2021

7.00    Za + Krzysztofa Kamińskiego (od uczestników pogrzebu).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Zyla oraz w intencji dzieci z rodzinami.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.

Piątek 22.10.2021 św. Jana Pawła II, papieża

7.00    Za + Matyldę i Józefa Gawlik, ++ dziadków Król i Gawlik, ++ ciotki, wujków, siostry zakonne i kapłanów, dusze czyścowe.
18.00  1. W intencji ks. Dawida w kolejną rocznicę urodzin.
            2. Przez wstawiennictwo św. Rity w intencji Hildegardy z okazji 80. rocz. urodzin, dziękując za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe i adoracja do 19.30.

Sobota 23.10.2021

8.00    Za ++ rodziców Piotra i Marię Duda i ++ z rodziny.
Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe.
17.00  Za + siostrę Brygidę Kochanek w 1. rocznicę śmierci.

XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021 – Niedziela Misyjna

KOLEKTA NA CELE PARAFIALNE | ZBIÓRKA DO SKARBONKI NA MISJE

7.00    Za + Małgorzatę Bieniek (od uczestników pogrzebu).
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin Marty Kotula i za dzieci z rodzinami, dobrodziejów, + męża i + syna.
10.30  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Stanisława Moskwytyna.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mamy, babci i teściowej Joanny Kołba z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
           2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Anioła Stróża, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rocznego dziecka Agaty Labisz. Po Mszy Świętej chrzest św.: Anastazja Łucja Zalewska.
16.15  Nabożeństwo różańcowe.
17.00  Z podziękowaniem za 38 lat małżeństwa rodziców Marty i Andrzeja, prosząc o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.