Intencje 21.06.2021

Poniedziałek 21.06.2021 Uroczystość NMP Opolskiej

7.00    Dziękując za łaskę zdrowia Aleksandry i jej rodziny, prosząc przez wstawiennictwo Matki Bożej o dalszą pomoc, zdrowie i zgodę w całej rodzinie.
17.15  Różaniec Wspólnoty Ducha Świętego Ognisk Pokutnych: o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin oraz uchronienie dzieci i młodzieży przed złem za wstawiennictwem Matki Bożej i św. Józefa.
18.00  1. Za + Edeltraud Sowa w 3 śmierci z okazji 80 urodzin oraz w intencji Andrzeja z okazji 49 urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
           2. O Boże błogosławieństwo w rodzinie Sladek
19.00  Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Wtorek 22.06.2021

7.00    Za + Edeltraudę Ocik w 30 dzień po śmierci
18.00  Za ++ rodziców Janinę i Aleksandra Wtykło, ciocię Marię i brata Janusza, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Środa 23.06.2021 | Dzień Ojca

Wotywna o św. Józefie
7.00    Za + siostrę Rosemarie, dwóch szawagrów

Msza św. z wigilii Uroczystości narodzenia św. Jana Chrzciciela
18.00  W intencji ojców naszej parafii - o Boże błogosławieństwo dla żyjących, radość życia wiecznego dla zmarłych

Czwartek 24.06.2021 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00    Za + wujka Jana z okazji imienin, ++ żonę Emilię i brata Kazimierza.
18.00  W intencji dziękczynnej za 40 lat życia Piotra Gondro z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Piątek 25.06.2021

7.00    Za + Łucję Kondziela w rocznicę urodzi, ++ jej rodziców (od Urszuli).
18.00  1. W intencji dzieci i młodzieży z podziękowaniem za miniony rok szkolny, z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
            2. Za + męża i ojca Joachima w rocznicę śmierci i urodzin, ++ rodziców i teściów z obu stron oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Jonczyk.
Po Mszy św. Litania do NSPJ i adoracja do 19.30

Sobota 26.06.2021

8.00    Za ++ rodziców Emilię i Władysława Kossakowskich
13.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Martyny i Józefa Waldera z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci i całej rodziny.
14.30  Msza św. ślubna: Justyna Dratwa i Wojciech Oliwa.
17.00  Za + męża i ojca Pawła Zdzuj z okazji urodzin, ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo i Michała Halupczok

Uwaga! Zmiana na wakacyjny porządek niedzielnych Mszy świętych

XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021

7.00    Dziękując za odebrane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, za wstawiennictwem MB Wniebowziętej dla całej rodziny Marii i Edwarda Grodeckich.
9.00    Za + męża Wernera w 1 rocznicę śmierci i + córkę Sabinę, ++ rodziców Jadwigę i Lucjana Kurc, Huberta i Adelajdę Kupka i ++ z pokrewieństwa.
11.00  Za + ojca Tadeusza Paziewskiego oraz + babcie Olgę

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.