Intencje 22.03.2021

Poniedziałek 22.03.2021

7.00       Za + mamę Annę (gregoriańska)
18.00     Za + męża Józefa Staś, jego ++ rodziców i rodzeństwo.

Wtorek 23.03.2021

7.00       Za + mamę Annę (gregoriańska)
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gizeli z okazji 60 urodzin.

Środa 24.03.2021

Msza wieczorna z uroczystości Zwiastowania Pańskiego

18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo dla wnuków Marcina, Szymona, Łukasza i Moniki oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ich rodziców.

Czwartek 25.03.2021 – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00       Za + mamę Annę (gregoriańska)
9.00       W intencji rolników i działkowiczów na rozpoczęcie prac polowych o Boże błogosławieństwo w pracy i dobre urodzaje oraz za + rolników i działkowiczów.
18.00
     W intencji żyjących i zmarłych członków Róży Różańcowej Jerzego Datko, o pokój na świecie i zdrowie w rodzinach.

Piątek 26.03.2021

7.00       Za + Józefa Wrobel, ++ z rodziny Wrobel i Michalski oraz dusze w czyśćcowe.
17.15     Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych
18.00
     Za + mamę Annę (gregoriańska)

Sobota 27.03.2021

8.00       Za + mamę Annę (gregoriańska)
15.30     Chrzest św.: Mikołaj Gabriel Duszyński
16.00     Nauka przedchrzcielna (w kościele)
17.00     Za + męża i ojca Pawła Zdzuj w rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo i Michała Halupczok

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 28.03.2021

KOLEKTA PARAFIALNA

10 - 15 minut po każdej Mszy św. można podjechać do kościoła, aby przyjąć Komunię świętą.

7.00       Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Stotko, brata Piotra, ++ Zofię i Józefa Cybulskich, brata Tadeusza., ++ z rodziny, dusze czyśćcowe.
9.00       1. W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii, za ++ parafian
                2.
Za + Franciszka Stiebler w 1 rocznicę śmierci, + żonę Cecylię
10.30     Za + syna Krzysztofa, ++ rodziców Bul i Nowak, Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
12.00     Za + mamę Annę (gregoriańska)
16.00     Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
17.00
     O radość życia wiecznego dla + Wiesławy Świrskiej (od koleżanek)

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.