Intencje 26.04.2021

Poniedziałek 26.04.2021

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Elżbiety i Alfonsa Kainka oraz za dzieci i ich rodziny
18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Zofii Sdzuj z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny Sdzuj

19.00 Dzieci w wirtualnej sieci - spotkanie dla rodziców z p. Bogną Białecką (spotkanie w kościele - będzie również transmitowane na naszym kanale Youtube)

Wtorek 27.04.2021

7.00    Za + Piotra Białek (od koła emerytów i rencistów z Pietrzykowic)
18.00  Za ++ mamy Otylię Nikolajczyk, Helenę Botor w 1 rocznicę śmierci, + ojca Gintra Botor, Pawła Nikolajczyk, brata Huberta, Hildegardę Jonczyk ++ z pokrewieństwa Nikolajczyk, Botor, Jonczyk i dusze czyśćcowe.

Środa 28.04.2021

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii, za chorych i o zatrzymanie epidemii.
18.00  Za + Mariana Szuba (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 29.04.2021 święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła

7.00    Za + Anitę Warzecha, ++ rodziców, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe.
18.00  Za + ojca Alfonsa Kansy z okazji setnej rocznicy ziemskich urodzin o łaskę nieba

Piątek 30.04.2021

7.00    Za ++ Henryka i Ryszarda Kansy, ++ rodziców Szymona i Agnieszkę, ++ rodzeństwo i dusze czyśćcowe.
18.00  1. Za + męża Waldemara Matejka w 9 rocznicę śmierci
           2. Za + Zenona Trzaska

Sobota 01.05.2021

7.15    Różaniec wynagradzający
8.00    W intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za Obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu.
           Po Mszy św. medytacja I sobotnia
16.00  Nauka przedchrzcielna
17.00  Za + Jadwigę Kania (od uczestników pogrzebu)
           Po Mszy św. suplikacje, nabożeństwo majowe (Litania)

V Niedziela Wielkanocna 02.05.2021

7.00    Za ++ Agnieszkę i Jerzego Schwalbe, pokrewieństwo Eryka i Gertrudę Żmuda
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Pawła i Edyty Mróz z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie i szczęśliwe rozwiązanie dla córki.
10.30  W intencji dziecka chrzcielnego Stanisława Jerzego Moskwytyna, jego rodziców i chrzestnych.
12.00  1. W intencji córki Marceliny Matejka z okazji pierwszej rocznicy urodzin oraz chrztu świętego.
           2. W intencji dziecka chrzcielnego Bianki Ewy Smyk, jej rodziców i chrzestnych.
16.15   Nabożeństwo majowe i suplikacje
17.00   Za + Piotra Białek (od uczestników pogrzebu)

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.