Intencje 05.04.2021

Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2021

7.00    W intencji Janiny z okazji kolejnej rocznicy urodzin oraz + męża Antoniego Daciuk
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Barbary i Adama Rogala
z okazji 40 rocznicy ślubu
10.30  Za + żonę, matkę i babcię Elżbietę Miciak w 1 rocznicę śmierci o łaskę nieba oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinie.
12.00  Za + żonę, mamę i babcię Marię Wilkowską w 5 rocz. śmierci i ++ z pokrewieństwa.
15.00  Za + Józefa Zolich
17.00  Za + Romana Kirsteina w 2 rocznicę śmierci o dar nieba i radość życia wiecznego, ++ rodziców, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe.

Wtorek Wielkanocny 06.04.2021

7.00    Za ++ Wiktorię i Franciszka Kansy, Klarę i Franciszka Laksy, siostrę Jadwigę, brata Alfreda, ciotki Weronikę i Anastazję.
18.00  Za + żonę Rozwitę Rałowiec, + ojca Jana, ++ teściów Gertrudę i Brunona Kornek oraz ++ dziadków.
                Po Mszy św. Suplikacje, Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja do godz. 19.30

Środa Wielkanocna 7.04.2021

7.00    Za + Jadwigę Kania (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za + Martę i Jerzego Matyszok, + męża Joachima i ++ z rodziny.

Czwartek Wielkanocny 8.04.2021

7.00    Za + Ryszarda Kansy (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za ++ rodziców Gertrudę, Hildegardę, Antoniego Weber oraz rodziców Albinę i Józefa Jonczyk, + Joachima, + Annelise, ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Piątek Wielkanocny 9.04.2021

DZIŚ NIE OBOWIĄZUJE POST PIĄTKOWY

7.00    Za + Jadwigę Kania (od Róży Różańcowej Anny Zyla)
18.00  Za + męża i ojca Józefa Stotko, za wszystkich ++ z rodziny Stotko, Kornek oraz o Boże Błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.

Sobota Wielkanocna 10.04.2021

8.00    Za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, siostry Anielę i Hildegardę, ++ Wiktorię, Jerzego, Wincentego i Marię
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gabrieli z okazji urodzin.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 11.04.2021

7.00    W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii
9.00
    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Agaty i Michaela Ofczorz z okazji 3 rocznicy ślubu, w intencji syna Wojciecha oraz o szczęśliwe rozwiązanie.
10.30  Msza św. dziękczynna z okazji 42 rocznicy ślubu Barbary i Zenona Charczuk z podziękowaniem za opiekę i otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i wsparcie również dla dzieci z rodzinami.
12.00  1. Za duszę + Janiny i Wiktora Wanago, ich córkę Helenkę oraz ++ z rodziny.
           2. O łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla Anny oraz w intencji prowadzących ją lekarzy
            Po Mszy św. Chrzest św.: Amelia Bień
15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
17.00
  Za + matkę chrzestną Iwonę Gajewską

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.