Intencje 02.07.2023

PONIEDZIAŁEK 3.07.2023 ŚWIĘTO ŚW. TOMASZA APOSTOŁA

7.00    Za + Annelizę w rocznicę śmierci, ++ rodziców Gertrudę i Bernarda, + Marię, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
18.00  Za + Halinę z prośbą o radość życia wiecznego, o potrzebne łaski dla rodziny i bliskich pozostających w żałobie. Chcemy też dziękować za życie Haliny i dobro, które się w nim objawiło.

WTOREK 4.07.2023

7.00    O łaskę nieba dla + syna Krzysztofa.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji 60. urodzin oraz za dzieci z rodziną.

ŚRODA 5.07.2023

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + Stanisława Świder, + Janinę i ++ z rodziny, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK 6.07.2023 BŁ. MARII TERESY LEDÓCHOWSKIEJ, DZIEWICY I ZAKONNICY

7.00    Za córkę Monikę w dniu 4. urodzin o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża oraz w podziękowaniu za otrzymane łaski.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gertrudy z okazji 91. rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci, wnuków i prawnuków.

PIĄTEK 7.07.2023 | I PIĄTEK MIESIĄCA

7.00    W intencji czcicieli NSPJ, róż różańcowych i ich rodzin.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
17.00  Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży (od 17.30 dla wszystkich).
18.00  Za + Marię Ścibor, ++ z rodziny Tomaszewskich, Pompeinów, Kulbickich, dusze czyśćcowe o radość życia wiecznego.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ i adoracja do 19.30.

SOBOTA 8.07.2023 ŚW. JANA Z DUKLI, KAPŁANA

Wotywna o NMP
8.00    Za + mamę Janinę Cymbała w 2. rocznicę śmierci, + ojca Bronisława, + brata Ryszarda, ++ babcię Bronisławę i dziadka Wacława, ++ ciocię Marię, Zosię i dusze w czyśćcu cierpiące.
17.00  Za + męża Henryka Kuszczyńskiego, Barbarę i Michała Kaścińskich, i Janinę Jarem.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 9.07.2023

KOLEKTA PARAFIALNA

7.00    Za + Teodora Zowada (od uczestników pogrzebu).
9.00    Za + Wiktorię Kaleta (w 1. rocznicę śmierci).
11.00  Za + Romualda Szwider (w 10. rocznicę śmierci).
            Po Mszy św. chrzest: Liliana Jadwiga Czerwińska.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.