Intencje 06.02.2023

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 do 17.55 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje prosząc o pokój na świecie.

Poniedziałek 06.02.2023 św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Gebauer.
18.00     Za ++ Apolonię Duda, Józefa i Katarzynę, ++ rodzeństwo i dusze czyśćcowe.

Wtorek 07.02.2023

7.00       Za + Huberta Wodarz (od uczestników pogrzebu).
18.00     1. Za + mamę Jadwigę Staś w 1 rocznicę śmierci.
                2. Za + żonę, mamę i babcię Lidię.

Środa 08.02.2023

Wotywna o św. Józefie
7.00       Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00     Za + Helmuta Duda (od uczestników pogrzebu).

Czwartek 09.02.2023

7.00       Za żyjących i ++ członków róży różańcowej Anny Zyla oraz o pokój na świecie.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Iwony z okazji 50. rocznicy urodzin.

Piątek 10.02.2023 św. Scholastyki, dziewicy

7.00       Za + Ryszarda Wnuk (od rodziny Budzyński).
18.00     Za duszę zmarłych rodziców Agnieszkę i Idziego Nowak oraz ++ dziadków Gertrudę i Jana Oleś i wszystkie dusze spokrewnione.
                Po Mszy św. adoracja do godz. 19.30

Sobota 11.02.2023 Najświętszej Maryi Panny z Lourdes

8.00       Za + Leonarda Smolnika (od Jadwigi i Janusza Bilskich).
13:00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krystyny z okazji 70. rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie.
17.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anieli z okazji kolejnej rocznicy urodzin, za + męża Piotra.
              2. Za ++ rodziców, babcię Mariannę i ++ pokrewieństwo.

VI Niedziela Zwykła 12.02.2023

Kolekta parafialna
8.00       W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Kazimiery z okazji 70. rocznicy urodzin oraz Boże błogosławieństwo w rodzinie.
10.00     Za ++ rodziców Annę i Leonarda Mróz, Marię i Gerarda Kilisz, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00     O miłosierdzie Boże i wieczną radość w królestwie niebieskim dla + męża, ojca i dziadka Ryszarda Bednarek w 25. rocznicę śmierci oraz za ++ z rodziny Bednarek i Maćkowskich.
Po Mszy św. Chrzest: Julia Barbara Derega.
16.15     Nieszpory niedzielne.
17.00     Za + Leonarda Smolnika (od Włodzimierza Sygulskiego z rodziną).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.