Intencje 18.09.2023

Poniedziałek 18.09.2023 święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

7.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
18.00  1. Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Cygan, ++ teściów Elżbietę i Leona Soll, + kuzynkę Irenę ++ dziadków i pokrewieństwo oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
           2. Za + Marię Wożniak (w 30. dzień po śmierci).

Wtorek 19.09.2023

7.00    1. Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Stotko, ++ rodziców Zofię i Józefa Cybulskich, ++ rodzeństwo i dusze czyśćcowe.
           2. Za + Marię Kansy (gregoriańska).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ryszarda z okazji 70. rocznicy urodzin.

Środa 20.09.2023 św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + Marię Kansy (gregoriańska).

Czwartek 21.09.2023 święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

7.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
18.00  Za ++ rodziców Zdzuj i Mika, dwóch braci, + męża Rudolfa, dziadków z obu stron, dusze czyśćcowe.

Piątek 22.09.2023

7.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
18.00  Za + Stanisława Mikulec (w 2. rocznicę śmierci), za ++ z rodziny.
           Po Mszy św. adoracja do 19.30

Sobota 23.09.2023 św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

Wotywna o Najświętszej Maryi Pannie
8.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
13.00  Chrzest św.: Tomasz Henryk Kainka
16.00  Chrzest św.: Liliana Glid
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ewy i Marcina Sąsiadek z okazji 20. rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.

XXV Niedziela Zwykła 24.09.2023

8.00    Za + Marię Kansy (gregoriańska).
10.00  Do Bożej opatrzności przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i radość życia na dalsze lata dla mamy, babci i prababci Czesławy Bielskiej z okazji 97. rocznicy urodzin.
12.00  1. Do Bożej opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz moc Ducha Św. dla Marzeny i Krzysztofa Gajer w kolejną rocznicę ślubu oraz z okazji 50. urodzin Marzeny i 11. urodzin Leny.
            2. Za + Adelę Kubis (w 30. dzień po śmierci).
Po Mszy św. Chrzest św.: Adam Szymon Wojciechowski, Marcel Witczak
16:15  Nieszpory niedzielne.
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże Błogosławieństwo w 7. rocznicę ślubu dla Aleksandry i Bartłomieja oraz o zdrowie dla całej rodziny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.