Intencje 24.07.2023

Poniedziałek 24.07.2023 św. Kingi, dziewicy

7.00    Do Bożej Opatrzności za wstawiennictwem Matki Najświętszej w intencji Michaeli z okazji 30. urodzin z podziękowaniem za dar życia o łaskę wiary z prośbą o opiekę, Boże Błogosławieństwo i zdrowie.
18.00  Za + mamę Kazimierę Jasek w 24. rocznicę śmierci, ojca Józefa, teściów Eugenię i Kazimierza oraz zmarłych z rodziny i dusze czyśćcowe.

Wtorek 25.07.2023

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodz. Wrobel.
18.00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Weroniki i Anny z okazji urodzin.

Środa 26.07.2023 Uroczystość św. Anny, matki NMP

7.00    Przez wstawiennictwo św. Anny w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + Leonarda Smolnika (od uczestników pogrzebu).

Czwartek 27.07.2023 św. Joachima, ojca NMP

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Łucji i Wandy.
18.00  O łaskę nieba dla ++ rodziców Wiktorii i Gerharda Staś oraz dla ++ rodziców Janiny i Jana Andruchów oraz za ++ pokrewieństwo z obu stron.

Piątek 28.07.2023

7.00    Za zmarłego Franca Lonskiego.
18.00  Za + męża i ojca Tomasza Hamadyk o spokój duszy i radość nieba.
Po Mszy św. adoracja do 19.30

Sobota 29.07.2023 św. Marty

8.00    Za ++ męża i ojca Leona, syna Huberta, szwagierkę Marię, teściów, ++ z rodziny Kotula, ++ rodziców i rodzeństwo z rodziny Niedziela, ++ z pokrewieństwa, + Reinholda Kesslera.
17.00  Za + Małgorzatę i Józefa Bieniek, ++ rodziny Mientus i Bieniek.

XVII Niedziela Zwykła 30.07.2023

Kolekta parafialna

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Leokadii i Jana Kuźbik z okazji 63. rocznicy ślubu.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 70. rocznicy urodzin Anny Waldera.
11.00  W intencji Łucji i Krzysztofa Korygów z okazji 10. rocznicy ślubu do Opatrzności Bożej, w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej Rodziny.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.