Intencje 08.01.2024

Poniedziałek 08.01.2024

7.00       1. Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i moc Ducha Świętego z okazji 96. rocznicy urodzin mamy Agnieszki.
               2. Za + Andrzeja Semków (od uczestników pogrzebu).

Wtorek 09.01.2024

7.00       1. Za + Karolinę Styś (w 8. rocznicę śmierci), ++ teściów Malwinę i Cezarego, brata Zygmunta.
               2. Za + Jana Piechota (od uczestników pogrzebu).

Środa 10.01.2024

Wotywna o św. Józefie.
7.00       1. Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
              2. Za + syna Krzysztofa, + synową Renatę.

Czwartek 11.01.2024

7.00       1. Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.
               2. Za + Stefanię Grabik (w 7. rocznicę śmierci), + kuzynkę Magie Krauczak.

Piątek 12.01.2024

7.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marii Teresy Białek z okazji 70. rocznicy urodzin.
               2. Za dusze w czyśćcu cierpiące o łaskę nieba.

Sobota 13.01.2024

8.00       Za + syna Krzysztofa Nowak w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców Bul i Nowak, ++ rodzeństwo, ++ Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
17.00     Za + Joachima Rzotki (od uczestników pogrzebu).

II Niedziela Zwykła 14.01.2024

Kolekta parafialna

8.00       O opiekę i Boże błogosławieństwo dla Beaty w dniu urodzin.
10.00     W intencji rodzin przyjmujących odwiedziny kolędowe.
12.00     Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze oraz o zdrowie dla Jakuba Rosińskiego z okazji 14. rocznicy urodzin.
                Po Mszy św. Chrzest: Oliwier Mateusz Melnarowicz.
15.30     Rodzinne kolędowanie
17.00     Za ++ rodziców Różę i Piotra, ++ z rodzin Brzoza i Baron, dusze czyśćcowe oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci, wnuków i prawnuków.

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.