Intencje 15.04.2024

Poniedziałek 15.04.2024

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Za ++ męża Mariana, rodziców Kansy, Mazurkiewicz oraz pokrewieństwo z obu stron.

Wtorek 16.04.2024

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marii i Bernarda Leś w intencji dzieci z rodzinami oraz w intencji dobrodziejów
18.00  O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Renaty oraz dla całej rodziny.

Środa 17.04.2024

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  O łaskę nieba dla zmarłych: Zofii i Ryszarda oraz Józefa, Wiesława, Adama i Marii, za dusze czyśćcowe.

Czwartek 18.04.2024

7.00    Za + Jana Piechota (od uczestników pogrzebu).
18.00  Za + męża Izydora i ++ z pokrewieństwa.

Piątek 19.04.2024

7.00    Za dusze czyśćcowe.
18.00  Za ++ rodziców Helenę i Gintra Botor, Otylię i Pawła Nikolajczyk, brata Huberta, Hildegardę Jonczyk i za ++ z pokrewieństwa Botor Nikolajczyk i Jonczyk oraz za dusze czyśćcowe.
Po Mszy św. adoracja do 19.30.

Sobota 20.04.2024

8.00    Za + Jana Wawrów, jego ++ rodziców Bronisławę i Stanisława Wawrów oraz jego ++ teściów Weronikę i Franciszka Wójcik, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze czyśćcowe.
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Zofii Sdzuj z okazji 89. rocznicy urodzin.

IV Niedziela Wielkanocna 21.04.2024

Zbiórka przed kościołem na dalsze inwestycje parafialne

8.00    Z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze zdrowie I boże błogosławieństwo dla Magdaleny Kubicek z okazji 80 urodzin I boże błogosławieństwo w rodzinie. O łaskę nieba dla zmarłego męża Ewalda
10.00  Za + mamę Marię Uchorczak (rocznicę ziemskich urodzin) + ojca Jana Uchorczak, ++ babcie i dziadków Anielę, Kazimierza Uchorczak; Annę i Józefa Lesiak, ++ z pokrewieństwa oraz dusze czyśćcowe o łaskę nieba dla nich.
12.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Barbary i Józefa Wieteska z okazji 50. rocznicy ślubu.
            2. Za + ojca Henryka Rzeźniczek (w 7. rocznicę śmierci).
            Po Mszy św. Chrzest: Konstanty Marek Zalewski
16.15  Nieszpory niedzielne
17.00  Za + Jerzego Żurad (w kolejną rocznicę śmierci).

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.