Intencje 18.03.2024

Wypomink banner

Od poniedziałku do czwartku od godz. 17.30 do 17.55 adoracja i okazja do spowiedzi.

Poniedziałek 18.03.2024

7.00    Za + Małgorzatę Krzepkowską, jej ++ rodziców, + Zbigniewa i wszystkich ++ z hospicjum Betania oraz o siły dla opiekujących się chorymi
17.45  Nowenna przed uroczystością św. Józefa
18.00  Za + brata Wiesława, ++Aleksandrę, Stanisława i Zbigniewa Szpulak, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu.

Wtorek 19.03.2024 Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny

7.00    Za + Leonarda Karwackiego (w 3. rocznicę śmierci).
18.00  1. Przez wstawiennictwo św. Józefa Oblubieńca w intencji mężczyzn i chłopców naszej parafii.
            2. Za + Dietera Kochanek (w 30. dzień po śmierci).

Środa 20.03.2024

7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za ++ Halinę i Józefa Flakus.

Czwartek 21.03.2024

7.00    Za ++ rodziców Agnieszkę i Stefana Stotko, ++ rodziców Zofię i Józefa Cybulskich, ++ rodzeństwo, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
18.00  Za + Adelę Kubis (od uczestników pogrzebu).

Piątek 22.03.2024

7.00    Za + Zbigniewa Cytryckiego (w kolejną rocznicę śmierci), ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.
16.30  Droga krzyżowa z rozważaniami dla dzieci.
17.15  Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych
18.00  W intencji Kamila (z okazji 18. rocznicy urodzin) z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
           Po Mszy św. adoracja do 19.30

Sobota 23.03.2024

8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Gizeli z okazji urodzin.
15.00  Chrzest św.: Iga Olczak
17.00  Za + Andrzeja Jany (w 2. rocznicę śmierci).

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 24.03.2024

Kolekta na gaz i energię elektryczną

8.00    O łaskę nieba dla + ojca Ewalda Kubicek za ++ rodziców Małgorzatę i Wilhelma Jaskowic, ++ rodzeństwo, dziadków i ++ pokrewieństwo
10.00  1. Za + męża, ojca i dziadka Józefa Kołba (w 3. rocznicę śmierci).
            2. Za + Jana Wawrów (w 30. dzień po śmierci).
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Róży Panek z okazji 85. rocznicy urodzin.
16.15  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
17.00  Za + Jana Piechota (od uczestników pogrzebu).

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.