do roku 2020

Intencje 18.11.2019

Poniedziałek 18.11.2019 ? Bł. Karoliny Kózkówny, Dziew.

7.00      Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
17.15    Różaniec Ognisk Pokutnych Ducha Świętego
18.00    1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie w intencji Joanny i Joachima.
2. Za ++ dziadków Eudokię i Andrzeja Walczyszyn, ++ z rodziny.

Wtorek 19.11.2019

7.00      Za + męża Pawła, synów Józefa i Franciszka, córkę Magdalenę, ++ rodziców z obu stron, ks. Franciszka Piechota, dusze czyścowe.
18.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Patryka z okazji 30 rocznicy urodzin oraz za całą rodzinę.

Środa 20.11.2019 ? św. Rafała Kalinowskiego, Kapł.

Wotywna o św. Józefie
7.00      Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Marcina Stachery z okazji rocznicy urodzin.
18.00    Za ++ rodziców Apolonię i Stefana Stotko, mamę Marię Reinert, ciocię Marię, wujka Grzegorza, dziadków z rodziny Stotko i Reinert, dusze czyśćcowe.

Czwartek 21.11.2019 ? Wspomnienie Ofiarowania NAjświętszej MAryi PAnny

7.00    Za + Brygidę Mnich - Peroń w 8 rocznice śmierci, ++ z rodzin Mnich i Peroń, dusze czyścowe.
18.00  1. Za + Ewę Raganowicz o dar nieba
2. W intencji żyjących i ++ parafian.

Piątek 22.11.2019 ? św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy

7.00    Za + Jadwigę Przybyła (od uczestników pogrzebu)
18.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marioli i Marcina w 10 rocznicę ślubu oraz córek Agaty i Justyny.
2. Za + męża i ojca Ernesta Jonczyk, ++ z rodziny, dusze czyścowe.
Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 23.11.2019

8.00    Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla + męża Gintra Kinert, teściów Jana i Joannę, rodziców Alfonsa i Agnieszkę Jopczyk, pokrewieństwo z obu stron, dusze czyśćcowe.
17.00  Za + męża Arnolda Staś, ++ rodziców Staś i Wilke, dusze czyścowe.

XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 24.11.2019

7.00    Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
9.00    Za ++ babcię Władysławę i Annę, ++ z rodzin z obu stron.
10.30  1. Do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Julii Komor z okazji 18 rocznicy urodzin.
2. Za + żonę Marię Halupczok, rodziców Halupczok i Wodarz, szwagra, szwagierkę, teścia Alojzego oraz o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla rodziny dzieci i wnuków.
12.00  (Rodzinna) W intencji Sylwii i Bernarda Smyk z okazji 30 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dlasze Boze błogosławieństwo dla całej rodziny.

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.