do roku 2020

Intencje 25.12.2019

Poniedziałek 25.11.2019

7.00       Za + Martinę Langosz (od uczestników pogrzebu)
18.00    1. Za ++ rodziców Elżbietę i Stefana Dendera z okazji urodzin, ++ z pokrewieństwa.
              2. Za + Wernera Ploch (od uczestników pogrzebu)

Wtorek 26.11.2019

7.00       1. Za + Wernera Ploch (od uczestników pogrzebu)
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Konrada Czaja z okazji 50 rocznicy urodzin, w intencji dobrodziejów.
18.00    Za + Krzysztofa Moczko w rocznicę śmierci, ++ rodziców Irmgardę i Gintra Moczko, dziadków Antoninę i Pawła Sopa, dusze czyśćcowe.

Środa 27.11.2019

Wotywna o św. Józefie
7.00    W intencji parafian
18.00  Za + Marię Czech (od uczestników pogrzebu)

Czwartek 28.11.2019

7.00    Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy dziękując za otrzymane łaski i za poprawę zdrowia córki Magdy prosząc o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo w rodzinie.
18.00  1. W intencji chrześniaków Bernadetty, Magdaleny, Marii, Józefa, Anny, Marty i Magdaleny o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego oraz potrzebne łaski dla ich rodzin.
2. Za + rodziców Stefana i Marię Jonczyk, Piotra i Helenę Zyla, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.

Piątek 29.11.2019

7.00    Za + Jadwigę Przybyła (od uczestników pogrzebu)
18.00  Za + Irenę Latała w 1 rocznicę śmierci, za ++ Janinę i Józefa Latała,  ++ z rodziny Puchalskich, Zimochów.
Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 30.11.2019 ? św. Andrzeja Ap.

8.00    1. Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
            2. Za + Marię Czech, ++ męża i z pokrewieństwa
17.00  Za + Andrzeja Człapa w miesiąc po śmierci.

I Niedziela Adwentu 01.12.2019

7.00    Za + chrzestnych Łucję, Izydora i Leona.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary i moc Ducha Świętego dla Piotra i Agaty z okazji urodzin, oraz dla rodziców Mirosławy i Janusza.
10.30  Za + Bożenę Karwacką.
12.00  (rodzinna) Za + męża Jerzego Stępień, rodziców Janinę i Henryka oraz teściów.
15.00  Nieszpory adwentowe, poświęcenie wieńców adwentowych i opłatków

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.