do roku 2020

Intencje 9.12.2019

Poniedziałek 9.12.2019

06.30    Roraty dla dorosłych i młodzieży.
             Za + rodziców Anielę i Wiktora Cygan, ++ Marię i Konstantyna, + Marię Siedlecką i ++ z pokrewieństwa.
18.00    Roraty dla dzieci
            1. W intencji Agaty z okazji 30. urodzin.
            2. Za ++ rodziców Teresę i Pawła Gondro, ++ Teresę i Norberta Poliwoda.

Wtorek 10.12.2019

7.00       Za + Gertrudę i Bernarda Kansy, + córkę Anelize, + ciotkę Hildegardę, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.
18.00    Roraty dla dzieci
            1. Za + Józefa Podstawa w 1 rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.
            2. Za + Henryka Stępień, ++ z rodziny Stępień i Sporek.

Środa 11.12.2019

7.00       1. Za + Wernera Ploch (od uczestników pogrzebu)
              2. Za ++ Bronisława  i  Michalinę Indyckich
18.00    Roraty dla dzieci
Do Bożego Miłosierdzia o łaskę nieba dla + syna Krzysztofa Nowak, ++ rodziców Bul i Nowak, ++ Gertrudę i Aleksego Szlezinger, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Czwartek 12.12.2019

06.30    Roraty dla dorosłych i młodzieży.
             Za + Marię, Annę, ++ rodziców.
18.00    Roraty dla dzieci
             1. Za + mamę Gertrudę Kurc, dziadków Warzecha i Kurc, Sabinę Kurc, dusze czyśćcowe oraz  o zdrowie dla męża Alojzego.
             2. Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Kainka, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.

Piątek 13.12.2019 ? św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy

7.00       1. Za + Marię Czech (od uczestników pogrzebu)
              2. Za + brata Zdzisława prosząc o łaskę nieba.
18.00    Roraty dla dzieci
              Za + Marię Zuzannę Matejka (od uczestników pogrzebu)
             Po Mszy św. Adoracja do godz. 19.30

Sobota 14.12.2019 ? św. Jana od Krzyża, prezbitera

8.00       Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w rodzinach Jokiel i Jończyk oraz za zmarłych z tych rodzin.
17.00    1. W intencji  Hanny  Suszek z okazji pierwszej rocznicy urodzin.
              2. Za + szwagra Waltra Klimke i + syna Janusza

III Niedziela Adwentu 15.12.2019 ? Gaudete

Kolekta gospodarcza / Zbiórka do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie

7.00       Za + Andrzeja Człapa  (od uczestników pogrzebu).
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Adama Głośnickiego
z okazji 80 rocznicy urodzin oraz za dzieci z rodzinami.
              2. Za ++ rodziców Helenę i Stanisława, teściów Weronikę i Wacława oraz ++ krewnych z obu stron.
10.30    W intencji Łucji z okazji 35. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski - męża Krzysztofa i dzieci, o błogosławieństwo dla całej rodziny.
12.00    1. Za ++ Angelę i Teodora Wójcik, Łucję i Jana Sokołowskich  oraz Urszulę, Huberta i Alicję Szydło, ++ z pokrewieństwa, dusze czyśćcowe.
             2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Magdaleny z okazji urodzin.
15.00         Nieszpory niedzielne

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.