Intencje 01.06.2020

Poniedziałek 01.06.2020 - NMP Matki Kościoła

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ilze i Ericha Kurz z okazji 60 rocznicy ślubu
18.00     Za + ojca Henryka Sidor, ++ z rodziny Sidor, dusze czyścowe.

Wtorek 02.06.2020

7.00       Za ++ rodziców Franciszka i Franciszkę Niemczyk, Maria i Jana Hanusik, poległego Alojzego Staś, + Mariusza.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Władysławy Jończyk i Franciszka Żabskiego z okazji 90 urodzin (od dzieci z rodzinami).
              Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ

Środa 03.06.2020 św. męczenników Karola Lwangi i TOW.

7.00       Za ++ Gerarda, córkę Marię, 2 zięciów, za + Roberta, ++ rodziców z obu stron, rodzeństwo, dusze czyśćcowe.
18.00     Dziękczynna do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo, zdrowie dla Gizeli i Rajmunda z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny.

Czwartek 04.06.2020 święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00       O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00     Za + żonę, mamusię i babcię Urszulę Palussek w 10 rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe oraz o zdrowie w rodzinie.
              Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ

Piątek 05.06.2020 – I Piątek miesiąca, św. Bonifacego bpa.

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
              Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
18.00     O radość życia wiecznego dla + męża i ojca Aleksandra Kuchciak w 2 rocznicę śmierci.
              Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ i adoracja do godz. 19.30

Sobota 06.06.2020 – I Sobota Miesiąca

7.15       Różaniec wynagradzający
       O nawrócenie w rodzinie
              Po Mszy św. nabożeństwo Eucharystyczne
17.00    Do Bożej Opatrzności  podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie dla męża Andrzeja, siostry Małgorzaty dla dzieci Beaty i Marcina

Niedziela Trójcy Przenajświętszej 7.06.2020

7.00       Za + Martę Puscz w rocznicę śmierci, ++ z rodziny Puscz i Przybyła.
9.00       Za + męża Jana Uchorczaka z okazji rocznicy urodzin, dusze czyśćcowe.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Danuty
12.00     Za ++ rodziców i teściów Mariannę i Kazimierza Stępień w rocznicę śmierci, szwagra Stanisława Mazura, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
              W czasie Mszy św. Chrzest: Julian Andrzej Łagódka, Radosław Józef Kazuch
15.00     Nieszpory niedzielne