Intencje 03.10.2022

Rosary

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.

Poniedziałek 03.10.2022

7.00       Za ++ rodziców Gertrudę, Alojzego Klos, brata Leopolda, ++ dziadków Bartel, ++ z pokrewieństwa Klos i Leś i za dusze czyśćcowe.
18.00     1. Za ++ rodziców Annę, Monikę, Józefa Boja, Martę i Jana Kotulla, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
               2. Za + Tomasza Kocot (gregoriańska).

Wtorek 04.10.2022 św. Franciszka z Asyżu

7.00       Z okazji kolejnej rocznicy ślubu Michaeli i Patryka z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla całej rodziny.
18.00     Za ++ rodziców Franciszka i Łucję Duda, + siostrę Sylwię i ++ z pokrewieństwa.

Środa 05.10.2022 św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Wotywna o św. Józefie
7.00       Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00     Za ++ Marię i Alojzego Warzecha w rocznicę śmierci.

Czwartek 06.10.2022 | I Czwartek miesiąca

7.00       O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00     Za + męża Helmuta Wilczek, + matkę Rozalię, ojca Wiktora, brata Jerzego Bul, teściów Marię i Bolesława Wilczek, dwie szwagierki, trzech szwagrów, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe.

Piątek 07.10.2022 Najświętszej Maryi Panny Różańcowej | I Piątek miesiąca

7.00       W intencji czcicieli NSPJ, Róż różańcowych i ich rodzin.
              Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ
8.30       Miesięczne odwiedziny chorych
17.00    Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży (od 17.30 dla wszystkich)
18.00     Za + Marię Rzotki (od uczestników pogrzebu).
              Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe, Litania do NSPJ i adoracja do 19.30

Sobota 08.10.2022

8.00       Za + Małgorzatę Czaja (od uczestników pogrzebu).
17.00     Za ++ Gertrudę i Franciszka Gabrielczyk, ++ Manfreda i Elżbietę Koptoń, + siostrę Renatę.

XXVIII Niedziela Zwykła 09.10.2022

Kolekta parafialna | Zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia

7.00       Za ++ brata i szwagra ks. Huberta Czernia, ++ ojców Karola i Alojzego.
9.00       W intencji Dominiki z okazji urodzin oraz za Gabrielę i Rudolfa z okazji kolejnej rocznicy ślubu o błogosławieństwo w rodzinie.
10.30     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji 25 rocznicy ślubu Urszuli i Denesza Horvat.
12.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Jolanty i Tadeusza Szczepaniak w 40. rocznicę przyjęcia sakramentu małżeństwa oraz Boże błogosławieństwo dla córek Aleksandry i Anny z Rodzinami i syna Tomasza.
16.15     Nabożeństwo różańcowe
17.00     Za ++ Anastazję i Zofię Buhl, oraz Leinę i Józefa Buhl, za dusze czyśćcowe oraz w intencji rodziny Sorowka.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account