Intencje 04.01.2021

Poniedziałek 04.01.2021

7.00    Za + babcię Annę Brzóska, za ++ ciocie Genowefę Rzeźnicką i Stefanię Kwiatkowską oraz w intencji dzieci Merci i Nejmara Skrzypczyk
18.00  1. Msza św. "kolędowa" w intencji parafian z ulicy: Lipowej (numery nieparzyste)
            2. Za + Mieczysława i brata Wiesława Chamot.

Wtorek 05.01.2021

7.00    Za + Beatę Mędrzecką (od uczestników pogrzebu)
18.00  Msza św. z wigilii Uroczystości Objawienia Pańskiego
           1. Msza św. "Kolędowa" w intencji parafian z ulic: Lipowej (numery parzyste), Siewnej, Jaglanej
           2. Dziękczynna z okazji urodzin Felicitas Scholz prosząc o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.

Środa 06.01.2021 Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli

7.00    Za ++ rodziców Gertrudę i Alojzego Klos, brata Leopolda, dziadków Bartel, ++ z pokrewieństwa Klos i Leś, dusze czyśćcowe.
9.00    Za ++ rodziców Marię i Franciszka Świerc, Gertrudę i Pawła Przybyła oraz siostrę Barbarę i za ++ pokrewieństwo z obu stron.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże Błogosławieństwo dla Adeli Kubis z okazji 90 urodzin oraz za + Erwina Kubis (od dzieci z rodzinami)
12.00  1. Za + tatę Mieczysława Nawrot w 2 rocznicę śmierci, ++ dziadków z obu stron.
            2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Maksymiliana Morka oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Heleny i Adama Głośnickich w 60 rocznicę ślubu, oraz za ++ rodziców z obu stron.

Czwartek 7.01.2021 – I Czwartek Miesiąca

7.00    O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00  1. Msza św. "Kolędowa" w intencji parafian z ulic: Pszenicznej, Rzepakowej, Nowej, Gryczanej, Jęczmiennej, Osiedle
           2. O spokój duszy dla  + Szczepana w 10. rocznicę śmierci oraz za spokój dusz obojga rodziców: Gizeli i Szczepana Wyrobek.

Piątek 8.01.2021

7.00    Za + Weronikę Klimek (od uczestników pogrzebu)
18.00  1. Za + Jadwigę Matyszok (od uczestników pogrzebu)
            2. Msza św. "Kolędowa" w intencji parafian z ulic: Grobla, Ustronnej, Swornickiej, Owocowej, Żytniej

Sobota 9.01.2021

8.00    W intencji żyjących i zmarłych członków Róży Różańcowej p. Renaty Labisz oraz o pokój na świecie i pokój w naszych rodzinach.
17.00  Do Bożego Miłosierdzia za ++ męża Stefana, syna Marcina w rocznicę śmierci, ++ teściów Monikę i Józefa Czech, dusze czyśćcowe oraz o zdrowie w rodzinie.

Niedziela 10.01.2021 Święto Chrztu Pańskiego

7.00    Za ++ rodziców Józefę i Edwarda o radość życia wiecznego
9.00    Za ++ rodziców Józefę i Kazimierza Kasprzyk, Eugeniusza Kasprzyk, Tadeusza Kasprzyk, Halinę Andrzejewską, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
10.30  Za + Zygmunta Liska w rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Kuby Rosinskiego z okazji 11 urodzin
           Po Mszy św. Chrzest: Tomasz Michał Musiał
17.00  Za + Ryszarda Sztangiera w I rocznicę śmierci