Intencje 04.05.2020

Poniedziałek 04.05.2020 - św. Floriana

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     Za + mamę Stanisławę Mikanowicz w 5. rocznicę śmierci.

Wtorek 05.05.2020

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00     1. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Urszuli i Zygmunta Jonczyk z okazji 40 rocznicy ślubu, oraz o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie.
              2. Za + Hildegardę Mientus (od zaprzyjaźnionej rodziny)

Środa 06.05.2020 święto śś. Ap. Filipa i Jakuba Młodszego

7.00       1. Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)

2. W intencji Marka o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
18.00     Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla rodziców Alfonsa i Agnieszki Jopczyk, męża Gintra Kinert, teściów Jana i Joanny, pokrewieństwa, za dusze czyśćcowe.

Czwartek 7.05.2020 – I Czwartek Miesiąca

7.00       O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne szczególnie z naszej parafii, o zachowanie powołań, w intencji Liturgicznej Służby Ołtarza i ich rodzin.
18.00     1. Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)

2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Solenizanta i jego rodziny.

Piątek 8.05.2020 Uroczystość św. Stanisława BPA

7.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
18.00    1. Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Stasia Korygi, dziadka Stanisława Korygi oraz mamy Stanisławy Mikoda
              2. Za + Henryka Jurczyńskiego

Sobota 9.05.2020

8.00       Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
17.00     1. Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla ojca Ewalda Kubicek, rodziców Małgorzaty i Wilhelma Jaskowic, rodzeństwa, szwagra, dziadków, pokrewieństwa z obu stron.
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie Duda.

V Niedziela Wielkanocna 10.05.2020

7.00       Za ++ Agnieszkę i Jerzego Schwalbe, pokrewieństwo Eryka i Gertrudę Żmuda.
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo, dary i moc Ducha Świętego dla Rajmunda i Urszuli z okazji 35 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
2. Za + Krystynę Tabisz (msza św. gregoriańska)
10.30     Z podziękowaniem za przeżyte lata, za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, siły do walki z chorobą dla Marii z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
12.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego dla Haliny i Bronisława z okazji 45 rocznicy ślubu oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dzieci. Katarzyny, Piotra, Pawła i ich rodzin, oraz o opiekę Bożą dla wnuków: Oliwii i Giovaniego.
16.30     Nabożeństwo Majowe i suplikacje
17.00     Za + Elżbietę Miciak w miesiąc po śmierci.