Intencje mszalne

Intencje 06.11.2023

Poniedziałek 06.11.2023

7.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
18.00  Za + rodziców Marię i Herberta Puscz, + Gertrudę, ++ z pokrewieństwa.
            Po Mszy św. różaniec za ++ polecanych w wypominkach

Wtorek 07.11.2023

7.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Aleksandry Smolnik z okazji kolejnej rocznicy urodzin, w intencji rodziny oraz za + męża Leonarda.
Po Mszy św. różaniec za ++ polecanych w wypominkach

Środa 08.11.2023 – 90 rocznica poświęcenia naszego kościoła

Dzień całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu

7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii w 90. rocznicę poświęcenia naszego kościoła.
17.00  Różaniec za ++ polecanych w wypominkach i zakończenie adoracji
18.00  1. Za ++ polecanych w tegorocznych wypominkach
            2. Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).

Czwartek 09.11.2023 święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00    1. Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
           2. Za + Teresę Buriańską (w 1. rocznicę śmierci), ++ z rodziny.
18.00  Za + męża i ojca Joachima Fich, za ++ rodziców Annę i Lorenca Golek, Monikę Fiech i + Marię Hadaś oraz ++ z pokrewieństwa.

Piątek 10.11.2023 św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

7.00    Za + mamę Barbarę (w 7. rocznicę śmierci), + ojca Huberta Pilarczyk (w 1. rocznicę śmierci), + wujka Georga Morawiec, ++ z rodzin Pilarczyk-Morawiec.
18.00  1. Za + Irenę Swientek (w 30. dzień po śmierci).
           2. Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).

Sobota 11.11.2023 św. Marcina z Tours, biskupa | Święto Niepodległości

8.00    Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).
17.00  Za + żonę Bożenę (w 9. rocznicę śmierci), ++ rodziców Ewę i Tadeusza, teściów Zofię i Michała, ++ z rodzin Guc, Ganczarek, Sykuła, Luszer.

XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2023

Kolekta przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu

8.00    Za + Henryka Panek, ++ rodziców Marię i Jacentego Pasoń, + ciotkę Bronisławę, + Gertrudę Bryzik, ++ z pokrewieństwa.
10.00  O dar nieba dla ++ Marii Lebedyńskiej, Seweryny Lebedyńskiej, Emilii Sinickiej i Piotra Partyki.
12.00  Za + męża Zbigniewa Szpulak, ++ rodziców i brata.
16.15  Nieszpory niedzielne.
17.00  Za + Andrzeja Kosteleckiego (gregoriańska).

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

ul. Wiejska 101
45-240 Opole
tel. 77 402 79 35
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że strona używa plików cookie.

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.