Intencje 08.06.2020

Poniedziałek 8.06.2020 św. Jadwigi Królowej

7.00       W intencji ks. Marcina z okazji 17 rocznicy święceń kapłańskich
18.00     1. Za ++ z rodziny Łukaszewskich.
               2. Za + Marię Wocław w 30 dzień po śmierci

Wtorek 9.06.2020

7.00       Za + Wernera i Pawła Ploch, za ++ z pokrewieństwa.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dla Antoniego Koszyk z ok 70 rocznicy urodzin oraz w intencji dzieci z rodzinami.

Środa 10.06.2020

Wotywna o św. Józefie
7.00       O łaską nieba dla  Elżbiety i Stanisława Korygów, pokój serca i pocieszenie dla najbliższych.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Alicji Wiśnik z okazji 65 rocznicy urodzin.

Czwartek 11.06.2020 Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało

Uwaga! Zmiana godzin Mszy św.!
       Za + Marię Wocław (od uczestników pogrzebu)
8.00       1. W intencji parafian i dobrodziejów naszej parafii.
              2 .
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Iwony i Adama Czaja z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla synów.
Po Mszy św. procesja Eucharystyczna
11.00     O nawrócenie w rodzinie
19.00     Wieczór uwielbienia

Piątek 12.06.2020

7.00       Za ++ sąsiadów Albinę, Józefa, Marię, Norberta, Teresę, Wiktorię, Helenę oraz ++ Teresę i Gertrudę
18.00     1. Za ++ rodziców Weronikę i Longina Kansy, męża Alojzego, brata Izydora, Reinholda Kesler
2. Za ++ mamy Otylię Nikolaiczyk i Helenę Botor, ++ z pokrewieństwa z obu stron i dusze czyścowe.
Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ, procesja Eucharystyczna i adoracja do godz. 19.30

Sobota 13.06.2020 - św. Antoniego z Padwy, kapłana - Dzień Fatimski

8.00       Wolna intencja
17.00     Wieczór fatimski
              1. Przez wstawiennictwo Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Zuzanny Włochowicz z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny
              2. Za ++ rodziców Janinę i Emiliana, dziadków, mamę Danutę, Felicję i Tadeusza Rusowski, ++ z rodziny Bogacz i Krysiak, Marię i Wincentego Szcześniok.
              Po Mszy św. różaniec fatimski z procesją wokół kościoła

XI Niedziela Zwykła 14.06.2020

7.00       Za + Jerzego Wieczorek  w 30 dzień po śmierci.
9.00       1. Za + Jana Jakimowicz z okazji rocznicy urodzin, dusze czyśćcowe.
               2. Za + matkę Annę w rocznicę śmierci, rodzeństwo, pokrewieństwo z obu stron.
10.30     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrana łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla syna Mateusza z okazji rocznicy urodzin.
               2. Za + ojca Tadeusza Paziewskiego i babcię Olgę.
12.00     Za ++ rodziców Janinę i Aleksandra Wtykło w rocznicę śmierci, brata Januszka, pokrewieństwo, dusze czyśćcowe.
15.00     Nieszpory niedzielne i procesja Eucharystyczna