Intencje 08.08.2022

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.

Poniedziałek 08.08.2022 św. Dominika Guzman, kapłana

7.00    Za ++ rodziców Marię i Teofila, braci Jerzego i Reinholda, bratową Hildegardę, Norberta, ks. Romana oraz o błogosławieństwo Boże w rodzinie.
18.00  Za + Jerzego Ofczorz (od uczestników pogrzebu).

Wtorek 09.08.2022 święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy

7.00    Za + Liliannę Lalik (od Anny Skwarek z rodziną)
18.00  Za ++ rodziców Teresę i Rocha Wróbel, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa

Środa 10.08.2022 święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla matki Klary Szymaniec z okazji 87. urodzin oraz za + ojca Józefa Szymaniec i dziadków z obu stron.

Czwartek 11.08.2022 św. Klary, dziewicy

7.00    Za + Marię Oleszko w 2. rocznicę śmierci, o radość życia wiecznego.
18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia dla Beaty i Krzysztofa z okazji 10. rocznicy ślubu oraz opiekę Anioła Stróża dla córek Natalii i Liwii.

Piątek 12.08.2022

7.00    Za + Małgorzatę Czaja (od uczestników pogrzebu).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Wilfreda oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Grund.
            Po Mszy św. adoracja do 19.30

Sobota 13.08.2022 | Dzień fatimski

8.00    Z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Anny i Piotra z okazji 10. rocznicy ślubu.
15.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Edyty i Jakuba z okazji 10. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci i całej rodziny.
17.00  Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Antoniego, teściów Monikę i Józefa Czech, 3. braci, ++ rodziców Wilhelma i Jadwigę Słowik oraz o zdrowie w rodzinie.

Wieczór fatimski
19.00  Za + męża i ojca Huberta Kotula w 6 rocznicę śmierci, ++ z rodzin Kotula i Laksy.

Po Mszy św. różaniec w kościele i procesja z figurą i świecami wokół kościoła

XX Niedziela Zwykła 14.08.2022

Kolekta parafialna
7.00    Za + rodziców Zofię i Wiktora Kansy, Antoniego i Gertrudę Kurc, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.
9.00    Za zmarłego ojca Jana Uchorczak w 5. rocznicę śmierci, zmarłych rodziców Anielę, Kazimierza Uchorczak; Annę i Józefa Lesiak, zmarłych z pokrewieństwa oraz dusze czyśćcowe.
11.00  Za + matkę Elżbietę Kansy w 10 rocznicę śmierci (od córek Urszuli i Małgorzaty wraz z rodzinami).

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account