Intencje 10.08.2020

Poniedziałek 10.8.2020 - święto św. Wawrzyńca, diakona

7.00       Za + Marię Kotula (od uczestników pogrzebu)
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy i Georga Lakota z okazji 40 rocznicy ślubu.

Wtorek 11.8.2020 - św. Klary, dziewicy

7.00       Za ++ z rodziny Laksy i Fila oraz do Bożej Opatrzności z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie z obu stron.
18.00     Za + ojca Franciszka w pierwszą rocznicę śmierci.

Środa 12.8.2020

Wotywna o św. Józefie
7.00       Za + Wernera Kurc (od uczestników pogrzebu)
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Heleny Leluszko z okazji 85 rocznicy urodzin, za ++ męża, rodziców i krewnych z obu stron oraz za dusze czyśćcowe.
              2. Za + ojca Izydora Kansy.

Czwartek 13.8.2020 – dzień fatimski

7.00       Za + rodziców Winkler i Brzesina, ++ rodzeństwo i pokrewieństwo.
18.00     1. Za + męża i ojca Huberta Kotula w 4 rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Kotula i Laksy.
              2. Za + męża i ojca Ericha Jonczyk w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców Dziuk - Jonczyk, ++ siostry Hildegardę Jonczyk, Helenę Botor, za + Waldemara Stotko i dusze czyśćcowe.

Piątek 14.8.2020 św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana

7.00       Za + żonę Ritę Piechota w 6 rocznicę śmierci, + brata księdza Franciszka, + ciotkę Marię Piechota i ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Odpust parafialny
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Msza św. wigilijna
18.00
     Za + męża i ojca Józefa Stotko, ++ z rodzin Stotko i Kornek, oraz o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie
              Po Mszy św. Adoracja do 19.30

Sobota 15.8.2020

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stefana Soll z okazji kolejnej rocznicy urodzin.
9.00       1. Za + męża i ojca Reinholda Kesler w 10 rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów i Andrzeja Kesler, braci Leona i Jerzego Lekner, bratową, Marcela Żany, dusze czyśćcowe.
              2. Za ++ rodziców Stefanię i Bronisława Dąbrowskich w rocznicę śmierci, oraz ++ teściów Tadeusza i Jerzego i dusze czyścowe.
11.00     1. Suma odpustowa w intencji parafian, dobrodziejów parafii i gości.
              2.
Wolna intencja
              Po mszy Chrzest św.: Elżbieta Irmina Miciak

16.30     Nieszpory odpustowe
17.00
     Za ++ rodziców Gizelę i Szczepana Wyrobek.

XX Niedziela Zwykła 16.8.2020

7.00       Za ++ rodziców Marię i Teofila, 2 braci, bratową i za +  Norberta, ++ z rodzin Balcer i Breguła oraz o  zdrowie w rodzinie.
9.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Miłosza Sanany z okazji 10 rocznicy urodzin.
11.00     Za + męża Jana Uchorczaka w 3 rocznicę śmierci, za ++ rodziców Anielę  i Kazimierza Uchorczak oraz za Annę i Józefa Lesiak.