Featured

Intencje 10.06.2024

Poniedziałek 10.06.2024

7.00    Za + Łukasza Frydek (od uczestników pogrzebu).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Ducha Świętego z okazji 35. rocznicy ślubu Beaty i Rudolfa Moi oraz za dzieci z rodzinami.

Wtorek 11.06.2024 św. Barnaby, Apostoła

7.00    Za ++ Hildegardę i Jana.
18.00  Za + ojca Herberta Puscz (w rocznicę śmierci), + mamę Marię i ++ z pokrewieństwa.

Środa 12.06.2024

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + szwagierkę Marię Kotula (w rocznicę śmierci), ++ z rodziny Kotula i Niedziela i dusze czyśćcowe.

Czwartek 13.06.2024 św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

7.00    O miłosierdzie Boże i dar nieba dla + męża Wojciecha Lidzba (w 3. rocznicę śmierci).
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Andrzeja z okazji 52. urodzin, w intencji całej rodziny oraz za + Edeltraud Sowa (w 6. rocznicę śmierci).

Piątek 14.06.2024 bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.00    O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziców Władysławy i Piotra.
18.00  Za + matkę Annę (w rocznicę śmierci), + ojca Piotra, męża, ojca i dziadka Jerzego Ofczorz, 4 braci, 3 bratowe, 2 szwagrów, ciotkę Wiktorię, wujka Aleksa, ++ z rodzin Gawlik i Ofczorz.
Po Mszy św. litania do NSPJ i adoracja do 19.30

Sobota 15.06.2024

8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ilony i Huberta Pinisz z okazji 50. rocznicy ślubu.
17.00  Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Stefana w 35. rocznicę ślubu oraz za całą rodzinę.

XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

Kolekta parafialna | Zbiórka do puszek na WT UO

8.00    Za ++ rodziców Martę i Czesława Zdzuj, ++ siostry Anielę i Hildegardę, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Pawła Rosińskiego z okazji 17. rocznicy urodzin.
12.00  O Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla syna Kamila w dniu urodzin oraz zdrowie dla całej rodziny.
16.15  Nieszpory niedzielne
17.00  Za + ojca Józefa Bieniek (w 10. rocznicę śmierci), + mamę Małgorzatę Bieniek (w 3. rocznicę śmierci).

Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Opolu - Gosławicach

Zgodnie z art. 8 ust. 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanym przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r. (dalej: Dekret) informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka WNMP z siedzibą przy ul. Wiejskiej 101 w Opolu, reprezentowana przez ks. Marcina Cytryckiego, proboszcza parafii.
Kontakt do Inspektora ochrony danych w Diecezji Opolskiej to: tel. 77 454 38 37, e-mail: iod@diecezja.opole.pl ;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia bezpieczeństwa usług, celu informacyjnym oraz pomiarów statystycznych;
Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności, gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem;

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Parafia WNMP w Opolu Gosławicach oraz Redaktor Strony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do publicznej kościelnej osoby prawnej mającej siedzibę poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
Pani/Pana dane osobowe z uwagi na nasz uzasadniony interes będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego zgłoszenia przez Pana/Panią skutecznego sprzeciwu;
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania zgodnie z Dekretem;
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych (adres: Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6, 01-015 Warszawa, e-mail: kiod@episkopat.pl ), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Dekretu;
Przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany, ale dane nie będą profilowane.
Wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii WNMP w Opolu umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa.