Intencje 10.10.2022

Rosary

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.

Poniedziałek 10.10.2022

7.00    Za + Liliannę Lalik (od Anny Skwarek z rodziną).
18.00  Za ++ rodziców Agnieszkę i Józefa, + męża Rudolfa, teścia Jerzego, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe

Wtorek 11.10.2022

7.00    Za ++ rodziców Stefanię, Franciszka i Franciszkę Kainka, za rodziców Marię i Antoniego Skóra, rodzeństwo z obu stron i dusze czyśćcowe.
18.00  Do Bożej Opatrzności z okazji 10. rocznicy ślubu Bettiny i Andrzeja Kotulla z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Środa 12.10.2022

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za ++ rodziców Marię i Jerzego, brata Józefa, ojca Ernesta, ++ z rodziny.

Czwartek 13.10.2022 bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

7.00    Za ++ Ryszarda i Henryka Kansy, ++ rodziców Agnieszkę i Szymona, + męża Józefa oraz o zdrowie w rodzinie
19.00  1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji żyjących i ++ parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
            2. Za + Piotra Stelmach w 30 dzień po śmierci.
            3. Za + Małgorzatę Czaja (od róży różańcowej p. Renaty Labisz).
           Po Mszy św. różaniec w kościele, a następnie procesja ze świecami i z figurą Matki Bożej wokół kościoła.

Piątek 14.10.2022

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stefani i Josefa Kozik z okazji 40. rocznicy małżeństwa.
18.00  Za + męża i ojca Alfreda, ++ rodziców Jadwigę i Konrada, braci Jana i Alojza Morcinczyk, ++ z pokrewieństwa.
           Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe i adoracja do 19.30

Sobota 15.10.2022 św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

8.00    Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą dalsze zdrowie, Boże błogosławieństwo, wstawiennictwo Matki Bożej dla rodzin Duda i Szyndzielorz.
            Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe
17.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Ewy i Andrzeja Orel z okazji 45 rocznicy ślubu.
            2. Za ++ rodziców Annę i Jerzego Staś, + ojca Ernesta Golenia, + Jana Golenia, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

XXIX Niedziela Zwykła 16.10.2022 św. Jadwigi Śląskiej – Głównej patronki śląska

7.00    W intencji rodziców Helenę i Stanisława, Weronikę i Wacława oraz rodziny Annę i Stanisława Pilarskich, Marię i Edwarda i Michała Salejdów oraz Stanisławę i Lucjana Idasiak.
9.00    Za + Jana Wrzosek w 27. rocznicę śmierci oraz za + Ludwikę Wrzosek.
10.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Józefa i Krystyny z okazji kolejnej rocznicy ślubu, oraz w intencji Krystyny z okazji urodzin i za dzieci z rodzinami.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Mirosławy i Edwarda Domaradzkich z okazji 50. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami oraz w intencji wnuka Oliwera.
          Po Mszy św. Chrzest: Szymon Antoni Górnik
16.15  Nabożeństwo różańcowe
17.00  Za + Marię Rzotki (od uczestników pogrzebu).

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account