Intencje 12.06.2022

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji odmawiamy Litanię do NSPJ (nabożeństwo czerwcowe) i suplikacje.

Poniedziałek 13.06.2022 św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła | Dzień Fatimski

7.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla syna Rafała z okazji 50. rocznicy urodzin.
19.00   Wieczór fatimski 1. Za + Antoniego Daciuk w dniu imienin.
             2. Za + Witolda Potwora (w 30. dzień po śmierci).

Wtorek 14.06.2022 bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

7.00     O radość wieczną dla + mamy Anny w rocznicę śmierci, za + męża Jerzego, za wszystkich ++ z rodziny oraz o Boże błogosławieństwo dla żyjących.
18.00   Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Krystyny Janeczko z okazji 80. urodzin.

Środa 15.06.2022

Wotywna o św. Józefie

7.00     Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w intencji rodziny Gondro.

Czwartek 16.06.2022 Uroczystość Bożego Ciała

6.30     Za + Edwarda Świtkowskiego, ++ z pokrewieństwa.
8.00     1. W intencji parafian i dobrodziejów.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Moniki i Czesława z okazji 50. rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci i wnuków.
            Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy.
11.00   Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego w intencji rodziny Fikus i Boczar.
17.00   W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w rodzinie Korciepińskich w rocznicę ślubu oraz za ++ z rodziny Korciepińskich i Hanusiak.

Piątek 17.06.2022 św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

7.00     Za + Marię Rzotki (od uczestników pogrzebu).
18.00   Za + Małgorzatę Krzepkowską, ++ podopiecznych hospicjum Betania.
            Po Mszy św. procesja eucharystyczna, Litania do NSPJ i adoracja do godz. 19.30.

Sobota 18.06.2022

8.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, z okazji 50. rocznicy urodzin Andrzeja Sowa, w intencji całej rodziny oraz za + mamę Edeltraut w 4. rocznicę śmierci.
17.00   1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty i Sebastiana z okazji 10. rocznicy ślubu, oraz w intencji całej rodziny.
            2. Za + męża i ojca Konrada Smyk, Jerzego i Teresę Pogrzeba, brata Huberta, teścia Alfonsa, ++ z pokrewieństwa z obu stron.
            Po Mszy św. procesja Eucharystyczna.

XII Niedziela Zwykła 19.06.2022

Kolekta na inwestycje parafialne | Zbiórka do puszek na WT UO

7.00     Za ++ Helenę i Gerharda Wocław w 1. rocznicę śmierci, ++ rodziców i ++ z pokrewieństwa.
9.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Piotra Rosinskiego z okazji 40. rocznicy urodzin oraz syna Pawła z okazji 15. rocznicy urodzin.
10.30   Za + Małgorzatę Bieniek w 1. rocznicę śmierci, + Józefa Bieniek w 8. rocznicę śmierci, ++ z pokrewieństwa.
12.00   W intencji Antoniego Malkusza z okazji 1. rocznicy chrztu, prosząc o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża oraz w intencji całej rodziny.
            Po Mszy św. chrzest: Lilianna Maria Konca.
14.30   Jubileuszowa pielgrzymka do katedry opolskiej.
17.00   Za + Jerzego Ofczorz (od uczestników pogrzebu).

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account