Intencje 13.07.2020

Poniedziałek 13.7.2020 – Dzień Fatimski - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników

7.00       Za + brata Jerzego Kowalika w rocznicę śmierci.
Wieczór fatimski
18.00     1. Przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w intencji rodziny Włochowicz.
               2. Za + Marię Kotula w 30 dzień po śmierci.

Wtorek 14.7.2020

7.00       1. Za + Antoniego Libor (od uczestników pogrzebu)
              2. Za ++ rodziców Jerzego i Annę Krancioch z okazji urodzin, ++ z pokrewieństwa.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa Smykała z okazji 30 rocznicy urodzin.

Środa 15.7.2020 - św. Bonawentury, bpa i doktora Kościoła

Wotywna o św. Józefie
7.00       1. Za ++ męża Pawła, córkę, dwóch synów, ks. Franciszka, rodziców i pokrewieństwo.
               2. O zdrowie dla mamy Pelagii i mamy Anny.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Emiliana Meja z okazji 50 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek 16.7.2020 - Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anety z okazji 30 urodzin.
18.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski dla wnuków, Adrianny, Marty, Wojtka i Bartosza z okazji urodzin, oraz za + męża Joachima.
              2. Za ++ rodziców Łucję i Jana Mataszek, brata Arnolda, ++ z rodziny Finka, Adamiec, Romanek, Mataszek, dusze czyśćcowe.

Piątek 17.7.2020

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dary Ducha Świętego dla Edwarda, całej rodziny i pokrewieństwa, za + ojca Ewalda.
18.00     1. Za ++ rodziców Marię i Jerzego Wilke, ++ z pokrewieństwa Wilke, Staś, dusze czyścowe.
              2. Za ++ rodziców Annę i Leonarda, teściów Agnieszkę i Jana oraz zmarłych z pokrewieństwa.
              Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 18.7.2020

8.00       Za + Alojzego Firlus (od uczestników pogrzebu)
17.00     Za + Piotra Sdzuj z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

XVI Niedziela Zwykła 19.7.2020
kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne

7.00       Za + Marię Wocław (od uczestników pogrzebu)
9.00       Za + Piotra Jastrzębskiego w 3 rocznicę śmierci, ++ z rodziny i dusze czyścowe.
11.00
     1. W intencji Piotra w 10 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
               2. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Heleny Olszewskiej w dniu I Komunii św.