Intencje 15.08.2022

Odpust 2022Poniedziałek 15.08.2022

Uroczystość Odpustowa ku czci Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

Poświęcenie kwiatów i ziół

7.00    1. Za ++ brata i szwagra ks. Huberta Czernia, ++ ojców Karola i Alojzego
           2. Za + Grażynę Weindok, + Edgara Weindok o dar nieba.
           3. Do Bożej Opatrzności, przez   wstawiennictwo Matki Bożej Wniebowziętej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Stefana Soll w kolejną rocznicę urodzin oraz za całą rodzinę.
9.00    1. Za ++ rodziców Stefanię i Bronisława Dąbrowskich w rocznicę śmierci oraz za zmarłych teściów Tadeusza i Jerzego i zmarłych z pokrewieństwa z obu stron.
            2. Za ++ rodziców Gertrudę i Konrada Mróz.
11.00  1. Suma odpustowa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
           2. W intencji Marii, o miłosierdzie Boże w godzinę śmierci i wieczne zbawienie.
16.00  Nabożeństwo popołudniowe - Akatyst ku czci Bogurodzicy.

Wtorek 16.08.2022

7.00    Za + Marię Rzotki (od uczestników pogrzebu).
18.00  Za + Felika Stotko w 1. rocznicę śmierci.

Środa 17.08.2022 Uroczystość św. Jacka, kapłana

7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + Wiktora Halupczok w 1. rocznicę śmierci.

Czwartek 18.08.2022

7.00    Za + męża Reinhold Kesler o dar nieba, za ++ rodziców Gertrudę i Józefa Letner, Marię i Floriana, Andrzeja Kesler, braci, bratową, + Marcela, + Alojzego Staś i ++ z rodziny Kotula
18.00  Za + Jerzego Ofczorz (od uczestników pogrzebu).

Piątek 19.08.2022

7.00    Za + Henrykę Radziej (od uczestników pogrzebu).
18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla rodziny Namyślik.
            Po Mszy św. adoracja do godz. 19.30

Sobota 20.08.2022 św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła

8.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Igora Sobczyka z okazji 18. rocznicy urodzin (od babci Elżbiety i chrzestnego).
17.00  Za + męża, ojca i dziadka Tadeusza Kraus oraz za ++ księży. Antoniego Akińcza, Tadeusza Korczyńskiego i Franciszka Wieczorek.

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022

Kolekta gospodarcza na inwestycje parafialne

7.00    W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej z okazji 45 rocznicy ślubu Weroniki i Jerzego Kajdzik , oraz o Boże Błogosławieństwo w rodzinie.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Kazimiery i Leszka z okazji kolejnej rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo w całej rodzinie.
11.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej w intencji rodzin Bring, Szymaniec, Zdzuj.
            2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Dominiki i Adama w 1. rocznicę ślubu.

Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Aleksander Klimes

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account