Intencje 17.08.2020

Poniedziałek 17.8.2020 – Uroczystość św. Jacka, głównego patrona metropolii

7.00       Za dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00     Ślub rzymski: Katarzyna Botor i Andrzej Klosa
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w rodzinie dla Amelii i Michała z okazji kolejnej rocznicy ślubu

Wtorek 18.8.2020

7.00       Za + męża Reinholda Kesler, ++ teściów, rodziców, braci Leona, Jerzego i bratową, + Marcela, Andrzeja, + Alojzego Staś, ++ z rodziny Kotula, dusze czyśćcowe.
18.00     Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Kainka, ++ ciocię Irmgardę, bratanka Michaela, ++ z rodziny i dusze czyśćcowe.
               Po Mszy św. Chrzest św.: Wiktor Mateusz Drohomirecki

Środa 19.8.2020

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Marianny z okazji 65 rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie Brink i Szymaniec.
18.00     Za ++ męża i ojca Józefa Rzotki, siostrę Jadwigę Czaja, rodziców z obu stron.

Czwartek 20.8.2020 – św. Bernarda z Clairvaux, opata

7.00       Za + Marię Kotula (od uczestników pogrzebu)
12.00     Chrzest św.: Anna Kinga Dąbrowska
18.00     Za ++ Alojzego Firlusa z róży różańcowej p. Józefa Zdzuj

Piątek 21.8.2020 – św. Piusa X, papieża

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie w intencji rodzin Rodzeń i Brzesina.
18.00     Za + Grażynę Stelmach (od kuzyna Leszka)
              Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 22.8.2020 – Najświętszej Maryi Panny Królowej

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w intencji Rocha Winchula z okazji 65 rocznicy urodzin oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
17.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę, zdrowie dla Marianny i Bertrama Gabrielczyk oraz w intencji dzieci i wnuków.

XXI Niedziela Zwykła 23.8.2020

7.00      Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalszą opiekę, Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kazimiery i Leszka z okazji 49 rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla dzieci z rodzinami.
9.00      1. W intencji ks. Andrzeja z podziękowaniem Bogu za otrzymane łaski przez jego posługę w naszej parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszej pracy duszpasterskiej.
             2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństw dla Magdaleny i Janusza Stachyry z okazji 25 rocznicy ślubu.
11.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny i Wiktora w 1 rocznicę ślubu.
             Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Malwiny Kampa,
             Po Mszy św. Chrzest św. Sebastian Lukas Iskra