Intencje 17.10.2022

RosaryOd poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji śpiewamy suplikacje.

Poniedziałek 17.10.2022 św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

7.00    Za ++ rodziców Małgorzatę i Józefa Bieniek.
18.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo dla Justyny i Łukasza z okazji 2. rocznicy ślubu.

Wtorek 18.10.2022 święto św. Łukasza Ewangelisty

7.00    Za + męża Gerharda, + syna Henryka Brzesina, ++ teściów i rodziców, + Ingeborg Chmiel, rodzeństwo i pokrewieństwo.
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Edyty Meja z okazji 50. rocznicy urodzin.

Środa 19.10.2022

Wotywna o św. Józefie
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji parafian, dobrodziejów i przyjaciół naszej parafii.
18.00  Za + ojca Juliana Kaciała w kolejną rocznicę śmierci oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek 20.10.2022 św. Jana Kantego, kapłana

7.00    Za ++ Feliksa Mliczko
18.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże Błogosławieństwo z okazji 15. rocznicy ślubu Anny i Marka Urbas oraz w intencji córek Agaty i Martyny.

Piątek 21.10.2022

7.00    Za + ciocię Cecylię Kornek, ++ z pokrewieństwa.
18.00  1. Za + Cecylię Grund, + Angelę Krawczyk oraz za ++ z rodzin Grund i Krawczyk.
           2. Za + Marię Staniszewską (w 30. dzień po śmierci).
           Po Mszy św. różaniec i adoracja do godz. 19.30.

Sobota 22.10.2022 św. Jana Pawła II, papieża

8.00    Za + Matyldę i Józefa Gawlik, ++ dziadków Król i Gawlik, ++ ciotki, wujków, siostry zakonne i kapłanów, dusze czyścowe.
            Po Mszy św. nabożeństwo różańcowe
17.00  1. W intencji ks. Dawida w kolejną rocznicę urodzin.
           2. Do Bożej Opatrzności o łaskę nieba dla + ojca Ewalda Kubicek, rodziców Małgorzaty Wilhelma Jaskowic + rodzeństwo, szwagrów, dziadków i cale + pokrewieństwo.

XXX Niedziela Zwykła 23.10.2022

Kolekta na misje

7.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krzysztofa z ok. 60. urodzin.
9.00    Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Kazimiery i Wacława Rajczyków z okazji 55. rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinach dzieci.
10.30  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marty Kotula z okazji kolejnej rocznicy urodzin, w intencji dzieci z rodzinami oraz za ++ męża Leona i syna Huberta.
            2. Za + rodziców Barbarę i Czesława Gramza, Zofię i Bronisława Domaradzkich.
12.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Anny i Henryka Zyla z okazji 50. rocznicy ślubu, o raz o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla dzieci z rodzinami.
            Po Mszy św. Chrzest: Wiktoria Anna Włochowicz
16.15  Nabożeństwo różańcowe.
17.00  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Hildegardy z okazji kolejnej rocznicy urodzin, w intencji dzieci, wnuków, prawnuków o Boże
błogosławieństwo w rodzinach oraz za + męża, ojca i dziadka Jerzego.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account