Intencje 20.06.2022

Od poniedziałku do czwartku od 17.30 – Adoracja z modlitwą o pokój i okazja do spowiedzi. Na zakończenie adoracji odmawiamy Litanię do NSPJ (nabożeństwo czerwcowe) i suplikacje.

Poniedziałek 20.06.2022

7.00    Za + Henrykę Radziej (od uczestników pogrzebu).
18.00  Za + męża Ericha Kurtz oraz ++ z pokrewieństwa.
           Po Mszy św. procesja Eucharystyczna.

Wtorek 21.06.2022 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Patronki Opola

7.00    Za + Marię Uchorczak (od siostry Katarzyny z dziećmi).
18.00  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla o. Łukasza Kansy OCD z okazji kolejnej rocznicy urodzin, oraz za + Łucję i Piotra Kansy.
            2. Za + Małgorzatę Czaja (w 30. dzień po śmierci).

Środa 22.06.2022

Wotywna o św. Józefie
7.00    Za ++ rodziców Martę i Czesława, siostry Anielę i Hildegardę, ++ z pokrewieństwa.

Wigilia Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
18.00  Za + męża, ojca i dziadka Joachima w kolejną rocznicę śmierci i urodzin, ++ teściów i rodziców, oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Jonczyk.

Czwartek 23.06.2022 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela | Dzień Ojca

Błogosławieństwo wianków i ziół
7.00    Za + Łucję Kondziela w rocznicę urodzin oraz za ++ jej rodziców i pokrewieństwo.
18.00  1. W intencji ojców naszej parafii – o Boże błogosławieństwo dla żyjących, radość życia wiecznego dla zmarłych.
           2. W intencji rodziców, dzieci, młodzieży i nauczycieli z podziękowaniem za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym i formacyjnym.

Piątek 24.06.2022 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.00    Za + ojca Jana Cywka, + ciocię Danutę Cichosz.
18.00  Za + siostrę Rosemarię Schneider, dwóch szwagrów i pokrewieństwo.
            Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ i adoracja do 19.30

Sobota 25.06.2022

8.00    Za + Czesława Czaja (od uczestników pogrzebu).
17.00  Za +mamę Anielę Kainka w kolejną rocznicę śmierci, +ojca Wiktora, ++dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

XIII Niedziela Zwykła 26.06.2022

Uwaga! Wakacyjny porządek Mszy św. niedzielnych!

7.00    W intencji dziękczynnej z okazji osiemnastych urodzin Antoniny Pacholik z prośbą o Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski.
9.00    Za + męża Wernera, córkę Sabinę, ++ rodziców Jadwigę i Lucjana Kurc, Huberta i Adelajdę Kupka, ++ z pokrewieństwa.
11.00  1. Za + tatę Tadeusza Paziewskiego, + babcię Olgę Działek.
           2. Za + męża Pawła Zdzuj (z okazji rocznicy ziemskich urodzin) oraz w intencji dzieci, wnuków i prawnuków.
            Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Kacper Filipek
            Po Mszy św. Chrzest św.: Jakub Erwin Otwinowski

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account