Intencje 21.09.2020

Poniedziałek 21.09.2020 – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

7.00       W intencji parafian i dobrodziejów
18.00     (Biały tydzień) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, łaskę Ducha Świętego dla Pawła z okazji urodzin
19.00    (DOM KATECHETYCZNY) Męskie oblężenie Jasnej Góry Mężczyzna – Mąż  (M. i M. Gajdowie, M i M. Gomułkowie)

Wtorek 22.09.2020

7.00       Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej w intencji wnuka Tomasza z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo
18.00    (Biały tydzień) Za + Marię Kotula (od uczestników pogrzebu)
19.00    (DOM KATECHETYCZNY) Męskie oblężenie Jasnej Góry Mężczyzna – Kapłan (ks. Wojciech Węgrzyniak)

Środa 23.09.2020 - św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana

Wotywna o św. Józefa
7.00       Za + Wernera Kurc (od uczestników pogrzebu)
18.00    (Biały tydzień) W intencji Aleksandra z okazji 10 rocznicy urodzin oraz w intencji Jakuba z okazji 17 rocznicy urodzin oraz za całą rodzinę, prosząc o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski.
19.00    (DOM KATECHETYCZNY) Męskie oblężenie Jasnej Góry Mężczyzna – Ojciec (Janusz Wardak, Robert Friedrich Litza)

Czwartek 24.09.2020

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Urszuli i Krzysztofa z okazji 43 rocznicy ślubu oraz w intencji dzieci z rodzinami.
18.00     (Biały tydzień) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Dominiki Kukurowskiej z okazji 18 rocznicy urodzin.
19.00    (DOM KATECHETYCZNY) Męskie oblężenie Jasnej Góry Czystość (Jacek Pulikowski, ks. Dominik Chmielewski)

Piątek 25.09.2020

7.00       Wolna intencja
18.00     (Biały tydzień) Za ++ rodziców Anielę i Wiktora Cygan, ++ teściów Elżbietę i Leona Soll, ++ dziadków i pokrewieństwo
               Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30
19.00    (DOM KATECHETYCZNY) Męskie oblężenie Jasnej Góry Młody mężczyzna – Dorastanie do odpowiedzialności (Michał Grzanka + Janek Grzanka + Krzysztof Sowiński)

Sobota 26.09.2020

8.00       Za ++ rodziców Waleskę i Alfonsa Labisz, ++ z pokrewieństwa i dusze czyścowe.
17.00     Za + Jadwigę Przybyła w 1 rocznicę śmierci.
Męskie oblężenie Jasnej Góry - możliwość wspólnego popołudniowego wyjazdu do Częstochowy - zgłoszenia chętnych do środy

XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2020

7.00       Za + Marię Kotula (od uczestników pogrzebu)
9.00       Za ++ Franciszka i Gertrudę Gabrielczyk, Manfreda i Elżbietę Koptoń, + siostrę Renatę, pokrewieństwo.
10.30     1. W intencji dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. oraz ich bliskich.
               2.
Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i zdrowie dla Wandy z okazji 70 rocznicy urodzin.
               3. Za + mamę Grażynę Stelmach i ojca Konrada
12.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Michała, Jacka i Anny z okazji kolejnych rocznic urodzin.
              Po Mszy Chrzest św. Czesław Gondro
15.00     Nieszpory niedzielne i spotkanie dla rodziców i dzieci przystępujących do I Komunii św. w 2021 roku