Intencje 22.06.2020

Poniedziałek 22.06.2020

7.00       O nawrócenie w rodzinie
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Rudolfa z okazji 55 urodzin.

Wtorek 23.06.2020

7.00       Za + Łucję Kondziela w rocznicę urodzin, ++ z pokrewieństwa.
18.00     1. Za + siostrę Rosemarie Scheider i dwóch szwagrów Alojza i Rudolfa.
               2. Do Bożego Miłosierdzia przez wstawiennictwo MB Wniebowziętej za męża i ojca + Joachima Jonczyk rocznicę śmierci i urodzin, ++ rodziców i teściów oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie Jonczyk.

Środa 24.06.2020 – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej dla Agaty.
18.00     Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Hildegardy z okazji urodzin, za dzieci z rodzinami, + męża Józefa, synową Martinę Langosz

Czwartek 25.06.2020

7.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej w intencji męża Zbigniewa z okazji 67 rocznicy urodziny oraz 40 rocznicy urodzin syna Bartosza.
18.00     1. Za + męża i ojca Józefa Podstawa, rodziców Szymona i Agnieszkę, teściów Antoniego, Gertrudę, Elżbietę, pokrewieństwo i o zdrowie w rodzinie.
               2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Haliny Grzesiak z okazji 70 rocznicy urodzin.

Piątek 26.06.2020

7.00       Za + Marię Wocław (od uczestników pogrzebu)
18.00     Za + Helmuta Wilczek w 30 dzień po śmierci
Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30

Sobota 27.06.2020

8.00       Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rodziny Małgorzaty, pokrewieństwa, za + ojca Ewalda.
17.00     1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Halina i Krzysztofa z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o Boże błogosławieństwo w rodzinie.
               2. Za + męża i Ojca Pawła Zdzuj z okazji urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo, + Michała Halupczok

XIII Niedziela Zwykła 28.06.2020

7.00       O zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie i za ++ rodziców Marię i Franciszka, mamę Agnieszkę Datko o łaskę nieba.
9.00       1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji kolejnych rocznic ślubu Jolanty i Mariusza Miller oraz Bożeny i Arkadiusza Tabora.
              2. Za + rodziców Emilię i Władysława Kossakowskich.
11.00     1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie, dary Ducha Świętego dla Magdaleny w 5 rocznicę urodzin.
              2. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę Anioła Stróża zdrowie, Boże błogosławieństwo dla rocznych dzieci: Wojciecha Ofczorz, Łukasza i Grzegorza Burba oraz ich rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św. Chrzest św. Marcelina Antonina Matejka