Intencje 23.05.2022

Poniedziałek 23.05.2022 – Dni Krzyżowe

7.00    Za + Czesława Czaja (od uczestników pogrzebu).
18.00  Dla Jakuba o pomoc w nauce i dary Ducha Świętego na czas egzaminów oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla Adama.
Po Mszy św. procesja do krzyża przy dawnym kontymbarku

Wtorek 24.05.2022 NMP Wspomożycielki Wiernych – Dni Krzyżowe

7.00    Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Miłosierdzia za + mamę Bernadetę Długosz, + teścia Ansgara Wieszołek oraz ++ dziadków.
18.00  1. Do Bożej Opatrzności prosząc o zdrowie i opiekę Anioła Stróża dla Zuzanny i Emilii z okazji kolejnych urodzin oraz o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ich rodziców Anny i Marka.
            2. Za + Ewę Tworkowską w 10. rocznicę śmierci, + Stanisława Katolik i + Stanisława Kapela.
Po Mszy św. procesja błagalna do krzyża na wysokości gospodarstwa p. Czaja i Kansy

Środa 25.05.2022 – Dni Krzyżowe

6.30    Procesja błagalna do krzyża przy kaplicy obok szkoły.
7.00    Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji rolników i działkowiczów z prośbą o Boże błogosławieństwo w pracy, odpowiednią pogodę i obfite plony.
18.00  Przez wstawiennictwo Aniołów Stróżów o opiekę i zdrowie dla wnuków: Julii, Jakuba i Czesława.
           Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Czwartek 26.05.2022 św. Filipa Nereusza, kapłana, Dzień Matki

7.00    O łaskę nieba dla + mamy Anny, + taty Kazimierza.
18.00  W intencji matek naszej parafii, o Boże błogosławieństwo dla żyjących i radość wieczną dla zmarłych. Po Mszy św. nabożeństwo majowe.

Piątek 27.05.2022

7.00    Za + Matyldę i Józefa Gawlik, ++ dziadków Król i Gawlik, ++ ciotki, wujków, siostry zakonne i kapłanów, dusze czyścowe.
18.00  Za + ojca Zenona Trzaska w 1. rocznicę śmierci.
           Po Mszy św. nabożeństwo majowe i adoracja do godz. 19.30

Sobota 28.05.2022

8.00    Za + Henrykę Radziej (od uczestników pogrzebu)
11.30  Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Edyty i Emiliana Meja z okazji 25. rocznicy ślubu, oraz dla córki Agnieszki z okazji 18. rocznicy urodzin.
13.00  Do Bożej Opatrzności, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Antoniny Staś z okazji 90. rocznicy urodzin
17.00  W intencji wnuka Wiktora z okazji urodzin oraz o błogosławieństwo w rodzinach oraz opiekę Anioła Stróża dla wnuczki Amelii.
            Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo rocznego dziecka: Jakub Siwczyk

Wniebowstąpienie Pańskie 29.05.2022

Kolekta Parafialna
Po Mszy św. możliwość wspomożenia pracy misyjnej ks. Pawła Chudzika

7.00    Za + męża Gerharda Brzesina w 1. rocznicę śmierci o dar życia wiecznego.
9.00    Procesja wielkanocna i Msza św. O łaskę nieba dla ++ Klary Marsolek, Elżbiety i Stanisława Korygów.
10.30  1. Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz opiekę Matki Bożej dla Sylwii i Piotra Malornych z okazji 25. rocznicy ślubu.
           2. Za + mamę Marię w kolejną rocznicę śmierci.
12.00  Za ++ rodziców Zofię i Włodzimierza Dwernickich w 29. rocznicę śmierci mamy Zofii, + ciocię Wandę Mazanek, ++ dziadków Marię i Jana Rożankowskich, ++ z rodziny.
16.15  Nabożeństwo majowe
17.00  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz wypełnienie woli Bożej dla Alicji Wiśnik z okazji kolejnej rocznicy urodzin.

Parafia Rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Opolu ? Gosławicach

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account